Petali Zestaw kominka aromatycznego, 3 wosków zapachowych i 25 świeczek do podgrzewaczy Petali Zestaw kominka aromatycznego, 3 wosków zapachowych i 25 świeczek do podgrzewaczy
Wypróbuj luksusowy zestaw sprawiający, że w domu będzie roznosił się wszędzie piękny zapach. Zestaw składa się z kominka aromatycznego, zestawu świeczek do podgrzewaczy oraz wosków zapachowych. Który zapach Ci się podoba najbardziej? Opatentowany system kieliszków w kształcie serduszek z woskiem zapachowym powoduje, że kominek pozostanie bez zabrudzeń. Wspaniały prezent na każdą okazję!Woski zapachowe PETALI są produkowane we Włoszech z europejskich, przyjaznych dla zdrowia surowców. Umieszczenie wosku w pojemniczku w kształcie serca powoduje, że aromat jest powoli uwalniany nawet przez 8 godzin.Pojemniczek wystarczy wyjąć z opakowania i położyć na górną miseczkę kominka. Jeżeli nie zostanie od razu zużyty cały, należy poczekać, aż wystygnie, ostrożnie zdjąć i wsadzić do zamrażarki.Woski zapachowe można używać również z innymi kominkami aromatycznymi, jednak z powodu różnych rozmiarów kominków na rynku i odległości płomienia od górnej części nie można zagwarantować wszystkim uwalniania aromatu przez 8 godzin.Zawartość opakowania: pudełko ozdobne 1 kominek aromatyczny, wysokość 12,5 cm 25 szt. świeczek do podgrzewaczy z czasem palenia się do 4 godzin 3 zestawy wosków zapachowych z słodkim zapachem: White musk, Casa dolce casa, Pomegranate w każdym zestawie wosków znajdują się 4 serduszka – kieliszki z woskiem zapach jest uwalniany nawet przez 8 godzin
4,5 31
83

Petali Zestaw kominka aromatycznego, 3 wosków zapachowych i 25 świeczek do podgrzewaczy

Petali Zestaw kominka aromatycznego, 3 wosków zapachowych i 25 świeczek do podgrzewaczy

Dostępność: Wyprzedano

OpisWypróbuj luksusowy zestaw sprawiający, że w domu będzie roznosił się wszędzie piękny zapach. Zestaw składa się z kominka aromatycznego, zestawu świeczek do podgrzewaczy oraz wosków zapachowych. Który zapach Ci się podoba najbardziej? Opatentowany system kieliszków w kształcie serduszek z woskiem zapachowym powoduje, że kominek pozostanie bez zabrudzeń. Wspaniały prezent na każdą okazję!
 
Woski zapachowe PETALI są produkowane we Włoszech z europejskich, przyjaznych dla zdrowia surowców. Umieszczenie wosku w pojemniczku w kształcie serca powoduje, że aromat jest powoli uwalniany nawet przez 8 godzin.
 
Pojemniczek wystarczy wyjąć z opakowania i położyć na górną miseczkę kominka. Jeżeli nie zostanie od razu zużyty cały, należy poczekać, aż wystygnie, ostrożnie zdjąć i wsadzić do zamrażarki.
 
Woski zapachowe można używać również z innymi kominkami aromatycznymi, jednak z powodu różnych rozmiarów kominków na rynku i odległości płomienia od górnej części nie można zagwarantować wszystkim uwalniania aromatu przez 8 godzin.
 
Zawartość opakowania:
  • pudełko ozdobne
  • 1 kominek aromatyczny, wysokość 12,5 cm
  • 25 szt. świeczek do podgrzewaczy z czasem palenia się do 4 godzin
  • 3 zestawy wosków zapachowych z słodkim zapachem: White musk, Casa dolce casa, Pomegranate
  • w każdym zestawie wosków znajdują się 4 serduszka – kieliszki z woskiem
  • zapach jest uwalniany nawet przez 8 godzin

 596092
Udostępnij
petali

Ocena

4,5 (31 ocena)
96 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć