Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Patelnia Sensorielle 24 cm, Tefal Patelnia Sensorielle 24 cm, Tefal
Patelnie z serii Tefal Sensorielle należą do wysokiej jakości naczyń posiadających wskaźnik właściwego rozgrzania Thermo-Spot wbudowany do powłoki nieprzywierającej, który sygnalizuje osiągnięcie idealnej temperatury, dzięki czemu wiesz, kiedy rozpocząć smażenie. Nie tylko pomaga w udoskonaleniu Twoich potraw, ale również chroni przed przegrzaniem patelni. W ten sposób patelnia zachowa swój kształt, nie wygnie się a nieprzywierająca powłoka pozostanie nienaruszona. Thermo-Spot to dwie dwukolorowe warstwy czułe na temperaturę. Kiedy temperatura patelni osiągnie ok. 180 stopni  - temperaturę idealną do smażenia – obie warstwy mają taki sam kolor.
4,0 4
64

Patelnia Sensorielle 24 cm, Tefal

Patelnia Sensorielle 24 cm, Tefal

Dostępność: Wyprzedano

OpisPatelnie z serii Tefal Sensorielle należą do wysokiej jakości naczyń posiadających wskaźnik właściwego rozgrzania Thermo-Spot wbudowany do powłoki nieprzywierającej, który sygnalizuje osiągnięcie idealnej temperatury, dzięki czemu wiesz, kiedy rozpocząć smażenie. Nie tylko pomaga w udoskonaleniu Twoich potraw, ale również chroni przed przegrzaniem patelni. W ten sposób patelnia zachowa swój kształt, nie wygnie się a nieprzywierająca powłoka pozostanie nienaruszona. Thermo-Spot to dwie dwukolorowe warstwy czułe na temperaturę. Kiedy temperatura patelni osiągnie ok. 180 stopni  - temperaturę idealną do smażenia – obie warstwy mają taki sam kolor.

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: nie
Kolor: bordowy
Przykrywka szklana: nie
Rodzaj patelni: uniwersalny
Rozmiar: 24 cm
Szkło ceramiczne: tak

Numer katalogowy:

 102613
Udostępnij
tefal

Ocena

4,0 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć