Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Osłonka plastikowa Perła fioletowy, 25 cm
Numer katalogowy:
594712Opis
Parametry
| Marka: |
Plastia
|
| Długość: | 26 cm |
| Kolor: | fioletowy |
| Rozmiar: | śred. 25 cm |
| Samonawadnianie: | nie |
| Szerokość: | 18 cm |
| Średnica: | 25 cm |
| Waga: | 0,56 kg |
| Wysokość: | 24,5 cm |