Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Urządzenie do czyszczenia dywanów Orion Urządzenie do czyszczenia dywanów
Urządzenie do czyszczenia dywanów ze zbiornikiem dokładnie wyczyści dywany, ożywi ich wygląd i rozjaśni kolory. Dzięki temu urządzeniu czyszczenie dywanów będzie proste i ekologiczne, dywan będzie czysty bez użycia prądu. Urządzenie składa się z metalowej rękojeści, metalowego uchwytu z przyciskiem dawkującym, 2 szczotek, 3 piankowych rolek oraz zbiornika o pojemności 2,7 l. Środek myjący nalej do zbiornika, a za pomocą prostych ruchów do przodu i do tyłu wyczyścisz dywan. Ilość piany możesz regulować według potrzeb. Na dywany, których nie czyścić się na mokro można użyć suchej piany.
4,0 137
340

Orion Urządzenie do czyszczenia dywanów

Orion Urządzenie do czyszczenia dywanów Orion Urządzenie do czyszczenia dywanów Orion Urządzenie do czyszczenia dywanów Orion Urządzenie do czyszczenia dywanów
W tym tygodniu produkt kupiło 7 klientów

Orion Urządzenie do czyszczenia dywanów

137 ocena
339,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 339,99 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: poniedziałek 03. 04. 2023
Uzyskasz 118 Przyjemniaczków

OpisUrządzenie do czyszczenia dywanów ze zbiornikiem dokładnie wyczyści dywany, ożywi ich wygląd i rozjaśni kolory. Dzięki temu urządzeniu czyszczenie dywanów będzie proste i ekologiczne, dywan będzie czysty bez użycia prądu. Urządzenie składa się z metalowej rękojeści, metalowego uchwytu z przyciskiem dawkującym, 2 szczotek, 3 piankowych rolek oraz zbiornika o pojemności 2,7 l.
 
Środek myjący nalej do zbiornika, a za pomocą prostych ruchów do przodu i do tyłu wyczyścisz dywan. Ilość piany możesz regulować według potrzeb. Na dywany, których nie czyścić się na mokro można użyć suchej piany.

Specyfikacje

Kolor: odcienie brązowego
Materiał: tworzywo sztuczne, metal
Objętość: 2,7 l
Szerokość: 25 cm
Wysokość: 107 cm

Numer katalogowy:

 800909
Udostępnij
orion

Ocena

4,0 (137 ocena)
97 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 4 pytania

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć