Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Próżniowy korek do wina + 2 zatyczki Orion Próżniowy korek do wina + 2 zatyczki
  Pompka próżniowa ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego służy do zamykania butelek z winem, których nie zdążysz wypić. Wystarczy włożyć jeden z dwóch korków do szyjki butelki, a pompkę włożyć na górę. Przy kilku pociągnięciach zamyka się ona szczelnie, wysysając powietrze. Łatwo się tego domyślić ze względu na większy opór podczas pompowania. Ten sposób zamykania spowolni utlenianie się wina i zachowa jego smak i aromat do późniejszego spożycia, ale nie nadaje się do zamykania butelek z winem musującym. Czarne korki mają średnicę dolną 1,7 cm i górną 3,2 cm, więc pasują do popularnych rozmiarów butelek wina. Jeśli chcesz ponownie otworzyć butelkę i dopić wino, po prostu wyciągnij korek ręcznie. W razie potrzeby przetrzyj pompkę wilgotną szmatką, korki można myć w ciepłej wodzie z detergentem. Materiał korka: tworzywo sztuczne, silikon.
5,0 5
35

Orion Próżniowy korek do wina + 2 zatyczki

Orion Próżniowy korek do wina + 2 zatyczki

5 ocena
34,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: czwartek 29. 02. 2024
Uzyskasz 20 Przyjemniaczków

Opis

Pompka próżniowa ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego służy do zamykania butelek z winem, których nie zdążysz wypić. Wystarczy włożyć jeden z dwóch korków do szyjki butelki, a pompkę włożyć na górę. Przy kilku pociągnięciach zamyka się ona szczelnie, wysysając powietrze. Łatwo się tego domyślić ze względu na większy opór podczas pompowania.

Ten sposób zamykania spowolni utlenianie się wina i zachowa jego smak i aromat do późniejszego spożycia, ale nie nadaje się do zamykania butelek z winem musującym. Czarne korki mają średnicę dolną 1,7 cm i górną 3,2 cm, więc pasują do popularnych rozmiarów butelek wina.

Jeśli chcesz ponownie otworzyć butelkę i dopić wino, po prostu wyciągnij korek ręcznie. W razie potrzeby przetrzyj pompkę wilgotną szmatką, korki można myć w ciepłej wodzie z detergentem.

Materiał korka: tworzywo sztuczne, silikon.

Specyfikacje

Długość: 15,5 cm
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Szerokość: 8 cm
Średnica: 3,5 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 130931
Udostępnij
orion

Ocena

5,0 (5 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.