Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Porcelanowy czajniczek do herbaty Mona Musica z filtrem ze stali nierdzewnej, 0,65 l Orion Porcelanowy czajniczek do herbaty Mona Musica z filtrem ze stali nierdzewnej, 0,65 l
 Ten uroczy czajnik do herbaty MONA MUSICA o pojemności 0,65 l posiada filtr ze stali nierdzewnej, pokrywkę i praktyczny uchwyt. Parzenie herbaty to dla niektórych codzienność i mały rytuał. Zwłaszcza, jeśli lubi się herbaty sypane lub ziołowe, które nie tylko cieszą, ale i mają pozytywne właściwości zdrowotne. Aby napar był czysty, bez kawałków owoców, liści czy kory, warto sięgnąć po biały czajniczek z kolekcji MONA MUSICA. Posiada pokrywkę oraz sitko/filtr ze stali nierdzewnej o bardzo drobnej strukturze. Po ekstrakcji herbaty sitko można łatwo wyjąć, a herbatę podać w czajniczku. Dzbanek można podgrzewać bez sitka, nawet w kuchence mikrofalowej. Sam czajniczek można myć w zmywarce.
0,0 0
53

Orion Porcelanowy czajniczek do herbaty Mona Musica z filtrem ze stali nierdzewnej, 0,65 l

Orion Porcelanowy czajniczek do herbaty Mona Musica z filtrem ze stali nierdzewnej, 0,65 l

52,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 52,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: wtorek 21. 05. 2024
Uzyskasz 25 Przyjemniaczków

OpisTen uroczy czajnik do herbaty MONA MUSICA o pojemności 0,65 l posiada filtr ze stali nierdzewnej, pokrywkę i praktyczny uchwyt.

Parzenie herbaty to dla niektórych codzienność i mały rytuał. Zwłaszcza, jeśli lubi się herbaty sypane lub ziołowe, które nie tylko cieszą, ale i mają pozytywne właściwości zdrowotne. Aby napar był czysty, bez kawałków owoców, liści czy kory, warto sięgnąć po biały czajniczek z kolekcji MONA MUSICA. Posiada pokrywkę oraz sitko/filtr ze stali nierdzewnej o bardzo drobnej strukturze.

Po ekstrakcji herbaty sitko można łatwo wyjąć, a herbatę podać w czajniczku.

Dzbanek można podgrzewać bez sitka, nawet w kuchence mikrofalowej. Sam czajniczek można myć w zmywarce.

Specyfikacje

Kolor: biały
Kuchenka mikrofalowa: tak
Materiał: porcelana
Objętość: 650 ml
Średnica: 11 cm
Wysokość: 12 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 132750
Udostępnij
orion

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.