Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Maszynka do bułki tartej z nasadkami Orion Maszynka do bułki tartej z nasadkami
 Młynek z 5 nasadkami, który pomoże Ci łatwo przygotować bułkę tartą, zmielić biszkopty, orzechy, migdały, twardy piernik, ser lub ogórki na płatki. Posiada stalowy korpus z nasadkami, mechanizm mielący napędzany jest ręcznie za pomocą korby z plastikową rączką. Lej wsypowy o wymiarach 6x5 cm z częścią dociskową chroni palce przed skaleczeniem. Łatwy w montażu, obsłudze i utrzymaniu w czystości, wystarczy po użyciu umyć ciepłą wodą z detergentem i pozostawić do wyschnięcia.Maks. grubość blatu, na który można przymocować urządzenie za pomocą śruby wynosi 3,5 cm.
4,0 19
140

Orion Maszynka do bułki tartej z nasadkami

Orion Maszynka do bułki tartej z nasadkami Orion Maszynka do bułki tartej z nasadkami Orion Maszynka do bułki tartej z nasadkami Orion Maszynka do bułki tartej z nasadkami Orion Maszynka do bułki tartej z nasadkami
W tym tygodniu produkt kupiło 17 klientów

Orion Maszynka do bułki tartej z nasadkami

19 ocena
139,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139,99 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: wtorek 04. 04. 2023
Uzyskasz 60 Przyjemniaczków

OpisMłynek z 5 nasadkami, który pomoże Ci łatwo przygotować bułkę tartą, zmielić biszkopty, orzechy, migdały, twardy piernik, ser lub ogórki na płatki. Posiada stalowy korpus z nasadkami, mechanizm mielący napędzany jest ręcznie za pomocą korby z plastikową rączką.
Lej wsypowy o wymiarach 6x5 cm z częścią dociskową chroni palce przed skaleczeniem. Łatwy w montażu, obsłudze i utrzymaniu w czystości, wystarczy po użyciu umyć ciepłą wodą z detergentem i pozostawić do wyschnięcia.Maks. grubość blatu, na który można przymocować urządzenie za pomocą śruby wynosi 3,5 cm.

Specyfikacje

Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Waga: 1,1 kg
Wysokość: 20 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 127137
Udostępnij
orion

Ocena

4,0 (19 ocena)
89 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć