Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary
  Kosz na śmieci to miejsce, w którym lądują uszkodzone, zużyte przedmioty, opakowania i inne różne odpady domowe. Ten kosz wykonany ze sztywnego tworzywa PP może służyć do sortowania odpadów, aby surowce wtórne nie trafiały do zwykłych odpadów komunalnych. Jest koloru czarnego, posiada poręczny uchwyt ułatwiający przenoszenie do pojemnika na posortowane odpady oraz pokrywę z szarą klapką. Dzięki temu kolorowi nadaje się do przechowywania odpadów metalowych, puszek, konserw, metalowych korków, folii itp. Jednak, jeśli się zdecydujesz, może służyć do przechowywania innych rodzajów odpadów, np. organicznych. Możesz go wykorzystać nie tylko w kuchni, ale także w ogrodzie, garażu czy warsztacie. Kolorowa klapka na pokrywie uzupełniona jest od spodu przegródką na filtr do pochłaniania zapachów (filtr nie jest dołączony). Przy zakupie kilku sztuk, kosze można również używać jako zestawu, ustawiając je jeden na drugim.
4,5 3
52

Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary

Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary

3 ocena
51,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 51,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: wtorek 05. 03. 2024
Uzyskasz 28 Przyjemniaczków

Opis

Kosz na śmieci to miejsce, w którym lądują uszkodzone, zużyte przedmioty, opakowania i inne różne odpady domowe. Ten kosz wykonany ze sztywnego tworzywa PP może służyć do sortowania odpadów, aby surowce wtórne nie trafiały do zwykłych odpadów komunalnych.

Jest koloru czarnego, posiada poręczny uchwyt ułatwiający przenoszenie do pojemnika na posortowane odpady oraz pokrywę z szarą klapką. Dzięki temu kolorowi nadaje się do przechowywania odpadów metalowych, puszek, konserw, metalowych korków, folii itp. Jednak, jeśli się zdecydujesz, może służyć do przechowywania innych rodzajów odpadów, np. organicznych. Możesz go wykorzystać nie tylko w kuchni, ale także w ogrodzie, garażu czy warsztacie.

Kolorowa klapka na pokrywie uzupełniona jest od spodu przegródką na filtr do pochłaniania zapachów (filtr nie jest dołączony).

Przy zakupie kilku sztuk, kosze można również używać jako zestawu, ustawiając je jeden na drugim.

Specyfikacje

Głębokość: 25 cm
Kolor: szary
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 25 l
Szerokość: 37,5 cm
Wysokość: 38 cm

Numer katalogowy:

 130958
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (3 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.