Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary
 Kosz na śmieci to miejsce, w którym lądują uszkodzone, zużyte przedmioty, opakowania i inne różne odpady domowe. Ten kosz wykonany ze sztywnego tworzywa PP może służyć do sortowania odpadów, aby surowce wtórne nie trafiały do zwykłych odpadów komunalnych. Jest koloru czarnego, posiada poręczny uchwyt ułatwiający przenoszenie do pojemnika na posortowane odpady oraz pokrywę z szarą klapką. Dzięki temu kolorowi nadaje się do przechowywania odpadów metalowych, puszek, konserw, metalowych korków, folii itp. Jednak, jeśli się zdecydujesz, może służyć do przechowywania innych rodzajów odpadów, np. organicznych. Możesz go wykorzystać nie tylko w kuchni, ale także w ogrodzie, garażu czy warsztacie. Kolorowa klapka na pokrywie uzupełniona jest od spodu przegródką na filtr do pochłaniania zapachów (filtr nie jest dołączony). Przy zakupie kilku sztuk, kosze można również używać jako zestawu, ustawiając je jeden na drugim.
0,0 0
48

Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary

Nowość
Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary
W tym tygodniu produkt kupiło 5 klientów

Orion Kosz do segregacji śmieci 25 l, szary

47,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47,99 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: poniedziałek 27. 03. 2023
Uzyskasz 21 Przyjemniaczków

OpisKosz na śmieci to miejsce, w którym lądują uszkodzone, zużyte przedmioty, opakowania i inne różne odpady domowe. Ten kosz wykonany ze sztywnego tworzywa PP może służyć do sortowania odpadów, aby surowce wtórne nie trafiały do zwykłych odpadów komunalnych.

Jest koloru czarnego, posiada poręczny uchwyt ułatwiający przenoszenie do pojemnika na posortowane odpady oraz pokrywę z szarą klapką. Dzięki temu kolorowi nadaje się do przechowywania odpadów metalowych, puszek, konserw, metalowych korków, folii itp. Jednak, jeśli się zdecydujesz, może służyć do przechowywania innych rodzajów odpadów, np. organicznych. Możesz go wykorzystać nie tylko w kuchni, ale także w ogrodzie, garażu czy warsztacie.

Kolorowa klapka na pokrywie uzupełniona jest od spodu przegródką na filtr do pochłaniania zapachów (filtr nie jest dołączony).

Przy zakupie kilku sztuk, kosze można również używać jako zestawu, ustawiając je jeden na drugim.

Specyfikacje

Głębokość: 25 cm
Kolor: odcienie szarości
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 25 l
Szerokość: 37,5 cm
Wysokość: 38 cm

Numer katalogowy:

 130958
Udostępnij
orion

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć