Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony
 Badania potwierdzają, że sok wyciskany w sokowirówkach, który uzyskuje się wyłącznie przez nacisk mechaniczny, zawiera do dziesięciu razy więcej substancji biologicznie czynnych niż ten, który uzyskuje się wyciskaniem w konwencjonalnych, szybkoobrotowych wyciskarkach odśrodkowych.   Orava TAURUS tłoczy owoce i warzywa jak maszynka do mięsa i dzięki temu uzyskuje z nich znacznie większą ilość soku, który jest bardziej wartościowy w porównaniu z konwencjonalnymi sokowirówkami. Ten rodzaj soku nie utlenia się, dlatego witaminy w płynie utrzymują się w możliwie najwyższym stopniu. Jest to właściwie wirowanie wolnoobrotowe w formie tłoczenia, dzięki czemu sok z owoców i warzyw zachowuje więcej wartości odżywczych i witamin.   Orava TAURUS ma pobór mocy zaledwie 200 W, czyli znacznie mniej niż w przypadku sokowirówek szybkoobrotowych. Sok zbiera się w pojemniku, miazga jest przechowywana w drugim, specjalnym pojemniku.   Rady i wskazówki: Nie wyrzucaj miąższu owoców i warzyw, które zostały po wyciskaniu! Znakomicie nadaje się do przyrządzania przysmaków gastronomicznych - np. doskonałe zupy kremowe, sosy, klopsiki, naleśniki i słodkie desery. Wysuszony miąższ z owoców można wykorzystać do przygotowania suszonych herbat domowych.
0,0 0
519

Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony

Darmowa wysyłka
Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony

Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony

518,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie ostatnia sztuka
Klient otrzyma: poniedziałek 09. 08. 2021  
Uzyskasz 162 Przyjemniaczków

OpisBadania potwierdzają, że sok wyciskany w sokowirówkach, który uzyskuje się wyłącznie przez nacisk mechaniczny, zawiera do dziesięciu razy więcej substancji biologicznie czynnych niż ten, który uzyskuje się wyciskaniem w konwencjonalnych, szybkoobrotowych wyciskarkach odśrodkowych.
 
Orava TAURUS tłoczy owoce i warzywa jak maszynka do mięsa i dzięki temu uzyskuje z nich znacznie większą ilość soku, który jest bardziej wartościowy w porównaniu z konwencjonalnymi sokowirówkami. Ten rodzaj soku nie utlenia się, dlatego witaminy w płynie utrzymują się w możliwie najwyższym stopniu. Jest to właściwie wirowanie wolnoobrotowe w formie tłoczenia, dzięki czemu sok z owoców i warzyw zachowuje więcej wartości odżywczych i witamin.
 
Orava TAURUS ma pobór mocy zaledwie 200 W, czyli znacznie mniej niż w przypadku sokowirówek szybkoobrotowych. Sok zbiera się w pojemniku, miazga jest przechowywana w drugim, specjalnym pojemniku.
 
Rady i wskazówki: Nie wyrzucaj miąższu owoców i warzyw, które zostały po wyciskaniu! Znakomicie nadaje się do przyrządzania przysmaków gastronomicznych - np. doskonałe zupy kremowe, sosy, klopsiki, naleśniki i słodkie desery. Wysuszony miąższ z owoców można wykorzystać do przygotowania suszonych herbat domowych.

Specyfikacje

Głębokość: 24 cm
Kolor: odcienie czerwieni
Pobór mocy: 200 W
Poziom hałasu: 80 dB
Szerokość: 16 cm
Waga: 4,8 kg
Wysokość: 51 cm

Numer katalogowy:

 118955
Udostępnij
orava

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć