Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony
  Badania potwierdzają, że sok wyciskany w sokowirówkach, który uzyskuje się wyłącznie przez nacisk mechaniczny, zawiera do dziesięciu razy więcej substancji biologicznie czynnych niż ten, który uzyskuje się wyciskaniem w konwencjonalnych, szybkoobrotowych wyciskarkach odśrodkowych.   Orava TAURUS tłoczy owoce i warzywa jak maszynka do mięsa i dzięki temu uzyskuje z nich znacznie większą ilość soku, który jest bardziej wartościowy w porównaniu z konwencjonalnymi sokowirówkami. Ten rodzaj soku nie utlenia się, dlatego witaminy w płynie utrzymują się w możliwie najwyższym stopniu. Jest to właściwie wirowanie wolnoobrotowe w formie tłoczenia, dzięki czemu sok z owoców i warzyw zachowuje więcej wartości odżywczych i witamin.   Orava TAURUS ma pobór mocy zaledwie 200 W, czyli znacznie mniej niż w przypadku sokowirówek szybkoobrotowych. Sok zbiera się w pojemniku, miazga jest przechowywana w drugim, specjalnym pojemniku.   Rady i wskazówki: Nie wyrzucaj miąższu owoców i warzyw, które zostały po wyciskaniu! Znakomicie nadaje się do przyrządzania przysmaków gastronomicznych - np. doskonałe zupy kremowe, sosy, klopsiki, naleśniki i słodkie desery. Wysuszony miąższ z owoców można wykorzystać do przygotowania suszonych herbat domowych.
0,0 0
411

Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony

Orava Wyciskarka ślimakowa Taurus, czerwony

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Badania potwierdzają, że sok wyciskany w sokowirówkach, który uzyskuje się wyłącznie przez nacisk mechaniczny, zawiera do dziesięciu razy więcej substancji biologicznie czynnych niż ten, który uzyskuje się wyciskaniem w konwencjonalnych, szybkoobrotowych wyciskarkach odśrodkowych.
 
Orava TAURUS tłoczy owoce i warzywa jak maszynka do mięsa i dzięki temu uzyskuje z nich znacznie większą ilość soku, który jest bardziej wartościowy w porównaniu z konwencjonalnymi sokowirówkami. Ten rodzaj soku nie utlenia się, dlatego witaminy w płynie utrzymują się w możliwie najwyższym stopniu. Jest to właściwie wirowanie wolnoobrotowe w formie tłoczenia, dzięki czemu sok z owoców i warzyw zachowuje więcej wartości odżywczych i witamin.
 
Orava TAURUS ma pobór mocy zaledwie 200 W, czyli znacznie mniej niż w przypadku sokowirówek szybkoobrotowych. Sok zbiera się w pojemniku, miazga jest przechowywana w drugim, specjalnym pojemniku.
 
Rady i wskazówki: Nie wyrzucaj miąższu owoców i warzyw, które zostały po wyciskaniu! Znakomicie nadaje się do przyrządzania przysmaków gastronomicznych - np. doskonałe zupy kremowe, sosy, klopsiki, naleśniki i słodkie desery. Wysuszony miąższ z owoców można wykorzystać do przygotowania suszonych herbat domowych.

Specyfikacje

Głębokość: 24 cm
Kolor: czerwony
Pobór mocy: 200 W
Poziom hałasu: 80 dB
Szerokość: 16 cm
Waga: 4,8 kg
Wysokość: 51 cm

Numer katalogowy:

 118955
Udostępnij
orava

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć