Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava Parownica do ubrań Steameasy W Orava Parownica do ubrań Steameasy W
Elegancka ręczna parownica Steameasy o ergonomicznej i bardzo kompaktowej konstrukcji, która pozwala utrzymać ubrania bez zagnieceń nawet w podróży. Możesz osiągnąć gładki i reprezentacyjny wygląd bez żadnych problemów.Parownica Orava Steameasy posiada panel parowy wykonany ze stali nierdzewnej z otworami parowymi, z których para wydostaje się w sposób ciągły. Stały wyrzut pary, parowanie poziome i pionowe zapewniają łatwe usuwanie zagnieceń. Posiada składany uchwyt, dzięki czemu można ją łatwo złożyć i przenosić - doskonała do ekspresowego usuwania zagnieceń z letnich ubrań lub czyszczenia lodów z dziecięcej koszulki, nawet w podróży.Orava Steameasy może być bezpiecznie używana na wszystkich rodzajach tkanin - od nylonu po tkaniny. Para w parownicy do ubrań Orava Steameasy jest wytwarzana z wody, którą wystarczy wlać do zbiornika o pojemności 100 ml znajdującego się w dolnej części urządzenia. Ręczna parownica do ubrań Orava Steameasy umożliwia prasowanie i skuteczne czyszczenie ulubionych ubrań klasycznie rozłożonych na stole, kanapie czy desce do prasowania, ale także powieszonych na wieszaku. Dzięki opcji poziomego prasowania i czyszczenia, nawet zasłony i firany zawieszone na karniszu mogą być łatwo wyprasowane i wyczyszczone.Na panel parowy Orava Steameasy można wsunąć uchwyt szczotki, który jest dołączony do zestawu. Ręczna parownica natychmiast przekształca się w poręczny ręczny środek czyszczący, który skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, roztocza, bakterie i wirusy z odzieży i tekstyliów domowych dzięki mocy podgrzanej pary.
4,5 6
174

Orava Parownica do ubrań Steameasy W

Zniżka -8% Nowość
Orava Parownica do ubrań Steameasy W Orava Parownica do ubrań Steameasy W Orava Parownica do ubrań Steameasy W Orava Parownica do ubrań Steameasy W

Orava Parownica do ubrań Steameasy W

6 ocena
Pierwotnie: 189,99 zł | Zniżka: 16,00 zł 173,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 173,99 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: czwartek 29. 02. 2024
Uzyskasz 79 Przyjemniaczków

OpisElegancka ręczna parownica Steameasy o ergonomicznej i bardzo kompaktowej konstrukcji, która pozwala utrzymać ubrania bez zagnieceń nawet w podróży. Możesz osiągnąć gładki i reprezentacyjny wygląd bez żadnych problemów.
 
Parownica Orava Steameasy posiada panel parowy wykonany ze stali nierdzewnej z otworami parowymi, z których para wydostaje się w sposób ciągły. Stały wyrzut pary, parowanie poziome i pionowe zapewniają łatwe usuwanie zagnieceń. Posiada składany uchwyt, dzięki czemu można ją łatwo złożyć i przenosić - doskonała do ekspresowego usuwania zagnieceń z letnich ubrań lub czyszczenia lodów z dziecięcej koszulki, nawet w podróży.
 
Orava Steameasy może być bezpiecznie używana na wszystkich rodzajach tkanin - od nylonu po tkaniny. Para w parownicy do ubrań Orava Steameasy jest wytwarzana z wody, którą wystarczy wlać do zbiornika o pojemności 100 ml znajdującego się w dolnej części urządzenia. Ręczna parownica do ubrań Orava Steameasy umożliwia prasowanie i skuteczne czyszczenie ulubionych ubrań klasycznie rozłożonych na stole, kanapie czy desce do prasowania, ale także powieszonych na wieszaku. Dzięki opcji poziomego prasowania i czyszczenia, nawet zasłony i firany zawieszone na karniszu mogą być łatwo wyprasowane i wyczyszczone.
 
Na panel parowy Orava Steameasy można wsunąć uchwyt szczotki, który jest dołączony do zestawu. Ręczna parownica natychmiast przekształca się w poręczny ręczny środek czyszczący, który skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, roztocza, bakterie i wirusy z odzieży i tekstyliów domowych dzięki mocy podgrzanej pary.

Specyfikacje

Głębokość: 11,5 cm
Kolor: biały
Pobór mocy: 1200 W
Pojemność pojemnika: 0,1 l
Szerokość: 15,5 cm
Waga: 0,76 kg
Wysokość: 30 cm

Numer katalogowy:

 803375

Dołączone pliki:

Steameasy_PL.pdf

Udostępnij
orava

Ocena

4,5 (6 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.