Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava K-231 R Specjalna lokówka do włosów do pięknych loków Orava K-231 R Specjalna lokówka do włosów do pięknych loków
 Specjalna lokówka do włosów wyczaruje doskonałe loki, które wytrzymają przez długi czas. Innowacyjna funkcja pary zapewni lokom świeży, nawilżony wygląd. Lokówka jest idealna do średniej długości i długich włosów. Urządzenie umożliwia ustawienie 3 kierunków tworzenia loków – w kierunku twarzy, od twarzy lub automatyczna zmiana kierunku. Do wyboru są 3 poziomy ustawienia timera do wolnych, elastycznych i długotrwałych loków, jak również 3 stopnie regulacji temperatury: 190°C, 210°C, 230°C. Lokówka posiada lampkę kontrolną pracy i nagrzania, system ochrony przeciw wciągnięciu włosów podczas obrotów, tryb czuwania po 20 minutach bezczynności i automatyczne wyłączenie po 60 minutach bezczynności. Ergonomiczna rękojeść umożliwia łatwą obsługę.
4,0 5
286

Orava K-231 R Specjalna lokówka do włosów do pięknych loków

Orava K-231 R Specjalna lokówka do włosów do pięknych loków

Dostępność: Wyprzedano

OpisSpecjalna lokówka do włosów wyczaruje doskonałe loki, które wytrzymają przez długi czas. Innowacyjna funkcja pary zapewni lokom świeży, nawilżony wygląd. Lokówka jest idealna do średniej długości i długich włosów. Urządzenie umożliwia ustawienie 3 kierunków tworzenia loków – w kierunku twarzy, od twarzy lub automatyczna zmiana kierunku. Do wyboru są 3 poziomy ustawienia timera do wolnych, elastycznych i długotrwałych loków, jak również 3 stopnie regulacji temperatury: 190°C, 210°C, 230°C.

Lokówka posiada lampkę kontrolną pracy i nagrzania, system ochrony przeciw wciągnięciu włosów podczas obrotów, tryb czuwania po 20 minutach bezczynności i automatyczne wyłączenie po 60 minutach bezczynności. Ergonomiczna rękojeść umożliwia łatwą obsługę.

Specyfikacje

Kolor: odcienie czerwieni
Pobór mocy: 30 W
Waga: 0,52 kg

Numer katalogowy:

 353316
Udostępnij
orava

Ocena

4,0 (5 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć