Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa
 Pożegnaj się z zatkanym nosem dzięki poręcznemu odciągaczowi Nosiboo Go. Zintegrowany akumulator o długiej żywotności pozwala mieć pompkę ssącą pod ręką zawsze i wszędzie. Odciągacz do nosa Nosiboo Go delikatnie odciąga śluz z zatkanego nosa i sąsiednich zatok, dzięki czemu dziecko może łatwiej oddychać. To urządzenie jest rewolucją w higienie nosa dziecka: przenośne, ładowalne i wydajne. Po prostu włóż go do torby i idź! Korzyści: Nosiboo działa jak "odkurzacz" - wytwarza stały ciąg powietrza, który zapewnia doskonałe odsysanie śluzu z nosa. Konkurencyjne produkty zwykle działają na zasadzie pompy próżniowej, a odsysanie jest często bardzo nieefektywne. Nosiboo jest produkowany i opatentowany w Europie i zdobył wiele międzynarodowych nagród w kategorii opieki nad dziećmi. Nosiboo posiada certyfikat Medical Device - Wyrób Medyczny, który stawia wysokie wymagania zarówno co do skuteczności, jak i jakości tego urządzenia. Jest to bestseller, który ma bardzo dobre opinie klientów w porównaniu do wielu konkurencyjnych produktów. Cechy: bezpieczna, mocna i cicha siła ssania przenośny - ładowalny łatwy w użyciu i czyszczeniu uroczy design w kształcie pingwina przyjazny dzieciom BPA FREE Użytkowanie:Odsysacz Nosiboo Go posiada łatwe w użyciu elementy sterujące. Po użyciu wystarczy go rozłożyć i opłukać pod bieżącą wodą. Postępuj zgodnie z instrukcją obsługi. Dane techniczne: zasilanie: 100 - 240 V, 50 - 60 Hz bateria: akumulator litowo-polimerowy czas pracy: włączony 10 minut (ok. 15 - 30 procesów ssania) czas pracy: 2 - 3 godziny waga: 375 gramów rozmiary: wysokość x szerokość 19 cm x 7,7 cm podciśnienie: maksymalne ciśnienie 0,04 bar przepływ powietrza: 48 l/minutę miękka silikonowa końcówka ssąca ergonomiczny kształt, lekka konstrukcja ładowalny zintegrowane baterie litowe polimerowe z kablem do ładowania moc silnika: 32 W
1,5 1
613

Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa

Zniżka -19% Darmowa wysyłka
Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa
W tym tygodniu produkt kupiło 9 klientów

Nosiboo Go Elektryczny odsawacz podróżnyśluzu z nosa

1 ocena
Pierwotnie: 759,99 zł | Zniżka: 147,00 zł 612,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 612,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: piątek 24. 05. 2024
Uzyskasz 152 Przyjemniaczków

OpisPożegnaj się z zatkanym nosem dzięki poręcznemu odciągaczowi Nosiboo Go. Zintegrowany akumulator o długiej żywotności pozwala mieć pompkę ssącą pod ręką zawsze i wszędzie. Odciągacz do nosa Nosiboo Go delikatnie odciąga śluz z zatkanego nosa i sąsiednich zatok, dzięki czemu dziecko może łatwiej oddychać. To urządzenie jest rewolucją w higienie nosa dziecka: przenośne, ładowalne i wydajne. Po prostu włóż go do torby i idź!

Korzyści:

 1. Nosiboo działa jak "odkurzacz" - wytwarza stały ciąg powietrza, który zapewnia doskonałe odsysanie śluzu z nosa. Konkurencyjne produkty zwykle działają na zasadzie pompy próżniowej, a odsysanie jest często bardzo nieefektywne.

 2. Nosiboo jest produkowany i opatentowany w Europie i zdobył wiele międzynarodowych nagród w kategorii opieki nad dziećmi.

 3. Nosiboo posiada certyfikat Medical Device - Wyrób Medyczny, który stawia wysokie wymagania zarówno co do skuteczności, jak i jakości tego urządzenia.

 4. Jest to bestseller, który ma bardzo dobre opinie klientów w porównaniu do wielu konkurencyjnych produktów.

Cechy:

 • bezpieczna, mocna i cicha siła ssania

 • przenośny - ładowalny

 • łatwy w użyciu i czyszczeniu

 • uroczy design w kształcie pingwina przyjazny dzieciom

 • BPA FREE

Użytkowanie:
Odsysacz Nosiboo Go posiada łatwe w użyciu elementy sterujące. Po użyciu wystarczy go rozłożyć i opłukać pod bieżącą wodą. Postępuj zgodnie z instrukcją obsługi.

Dane techniczne:

 • zasilanie: 100 - 240 V, 50 - 60 Hz

 • bateria: akumulator litowo-polimerowy

 • czas pracy: włączony 10 minut (ok. 15 - 30 procesów ssania)

 • czas pracy: 2 - 3 godziny

 • waga: 375 gramów

 • rozmiary: wysokość x szerokość 19 cm x 7,7 cm

 • podciśnienie: maksymalne ciśnienie 0,04 bar

 • przepływ powietrza: 48 l/minutę

 • miękka silikonowa końcówka ssąca

 • ergonomiczny kształt, lekka konstrukcja

 • ładowalny

 • zintegrowane baterie litowe

 • polimerowe z kablem do ładowania

 • moc silnika: 32 W

Specyfikacje

Kolor: zielony
Szerokość: 7,7 cm
Waga: 0,38 kg
Wysokość: 19 cm

Numer katalogowy:

 359043
Udostępnij

Ocena

1,5 (1 ocena)
0 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.