Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Nedis INKI112CBK4 UV-LED pułapka na owady 3W/30 m2 Nedis INKI112CBK4 UV-LED pułapka na owady 3W/30 m2
  Pozbądź się komarów i innych uciążliwych owadów latających dzięki tej elektrycznej pułapce na owady. Dzięki poborowi mocy wynoszącemu zaledwie 3 W, pułapka oszczędza energię i jest niezwykle wydajna: otwarta konstrukcja 360° z powierzchnią, która skutecznie przyciąga owady i pokrywa przestrzeń do 30 m3. Owady zwabione przez żarówki UV-A giną natychmiast w kontakcie z wewnętrznymi siatkami wysokiego napięcia. Cały proces nie zawiera żadnych substancji chemicznych, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla ludzi i ekologii. Zawiera wyjmowaną i zmywalną tackę zbiorczą, która jest łatwa do czyszczenia. Napięcie wejściowe: 220-240 V, 50/60 Hz.
0,0 0
119

Nedis INKI112CBK4 UV-LED pułapka na owady 3W/30 m2

Nedis INKI112CBK4 UV-LED pułapka na owady 3W/30 m2

119,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,00 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 50 Przyjemniaczków

Opis

Pozbądź się komarów i innych uciążliwych owadów latających dzięki tej elektrycznej pułapce na owady. Dzięki poborowi mocy wynoszącemu zaledwie 3 W, pułapka oszczędza energię i jest niezwykle wydajna: otwarta konstrukcja 360° z powierzchnią, która skutecznie przyciąga owady i pokrywa przestrzeń do 30 m3.

Owady zwabione przez żarówki UV-A giną natychmiast w kontakcie z wewnętrznymi siatkami wysokiego napięcia. Cały proces nie zawiera żadnych substancji chemicznych, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla ludzi i ekologii. Zawiera wyjmowaną i zmywalną tackę zbiorczą, która jest łatwa do czyszczenia.

Napięcie wejściowe: 220-240 V, 50/60 Hz.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 1 m
Głębokość: 10,5 cm
Kolor: czarny
Moc: 3 W
Szerokość: 10,5 cm
Waga: 0,42 kg
Wysokość: 34 cm

Numer katalogowy:

 805582
Udostępnij
nedis

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć