Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Nedis DTCTCO40WT detektor tlenku węgla Nedis DTCTCO40WT detektor tlenku węgla
  Ten detektor CO Nedis© z wyświetlaczem wykrywa tlenek węgla (CO), zapewnia bezpieczeństwo i szybko wyświetla aktualną wartość. Ten detektor ostrzega na czas, gdy wykryje podwyższone stężenie tlenku węgla za pomocą głośnego alarmu 85 dB. Posiada baterię o szacowanej żywotności do 5 lat, a także czujnik o szacowanej żywotności do 10 lat. Detektor jest wyposażony w wysokiej jakości czujnik, który stale mierzy stężenie tlenku węgla w powietrzu. Tlenek węgla to śmiertelnie niebezpieczny bezwonny gaz, który nie jest widoczny i dlatego nie można go wykryć bez detektora. Ten niebezpieczny gaz powstaje w wyniku niedoskonałego spalania i może ulatniać się w pobliżu kotła centralnego ogrzewania, podgrzewacza przepływowego lub komina. Detektor j on zgodny z odpowiednią normą europejską EN 50291.
4,5 2
149

Nedis DTCTCO40WT detektor tlenku węgla

Nedis DTCTCO40WT detektor tlenku węgla

2 ocena
149,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,00 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 58 Przyjemniaczków

Opis

Ten detektor CO Nedis© z wyświetlaczem wykrywa tlenek węgla (CO), zapewnia bezpieczeństwo i szybko wyświetla aktualną wartość. Ten detektor ostrzega na czas, gdy wykryje podwyższone stężenie tlenku węgla za pomocą głośnego alarmu 85 dB. Posiada baterię o szacowanej żywotności do 5 lat, a także czujnik o szacowanej żywotności do 10 lat.

Detektor jest wyposażony w wysokiej jakości czujnik, który stale mierzy stężenie tlenku węgla w powietrzu. Tlenek węgla to śmiertelnie niebezpieczny bezwonny gaz, który nie jest widoczny i dlatego nie można go wykryć bez detektora. Ten niebezpieczny gaz powstaje w wyniku niedoskonałego spalania i może ulatniać się w pobliżu kotła centralnego ogrzewania, podgrzewacza przepływowego lub komina. Detektor j on zgodny z odpowiednią normą europejską EN 50291.

Specyfikacje

Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Poziom hałasu: 85 dB

Numer katalogowy:

 805631
Udostępnij
nedis

Ocena

4,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!