Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava DAB W radio cyfrowe DAB/FM Orava DAB W radio cyfrowe DAB/FM
Lubisz słuchać radia na wsi, ale masz problemy z sygnałem? Dzięki radiu DAB (Digital Audio Broadcasting) nie musisz borykać się z tym problemem.Technologia DAB jest całkowicie niezależna od połączenia internetowego. Przechwytuje fale z nadajników cyfrowych, które są rozmieszczone w Polsce. Pasmo DAB ma dobry zasięg, co zwiększa dostępność audycji radiowych. Jednak największą zaletą tej nowoczesnej technologii jest czystość dźwięku. Brak szumów, pisków i przesterowań, które tak drażnią nerwy.Po dostrojeniu się do stacji obsługującej RDS, wyświetlacz LCD pokaże godzinę, informacje o wykonawcy i tytule utworu oraz identyfikację stacji.Parametry: wyjście słuchawkowe radio FM wyjście AUX moc RMS 3 W RDS DAB akumulator 3.7V/1,050 mAh typ akumulatora litowo-jonowego zegar funkcja SLEEP (opóźnione wyłączenie)
3,0 2
179

Orava DAB W radio cyfrowe DAB/FM

Nowość
Orava DAB W radio cyfrowe DAB/FM Orava DAB W radio cyfrowe DAB/FM Orava DAB W radio cyfrowe DAB/FM

Orava DAB W radio cyfrowe DAB/FM

2 ocena
178,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 178,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: środa 28. 02. 2024
Uzyskasz 56 Przyjemniaczków

OpisLubisz słuchać radia na wsi, ale masz problemy z sygnałem? Dzięki radiu DAB (Digital Audio Broadcasting) nie musisz borykać się z tym problemem.
 
Technologia DAB jest całkowicie niezależna od połączenia internetowego. Przechwytuje fale z nadajników cyfrowych, które są rozmieszczone w Polsce. Pasmo DAB ma dobry zasięg, co zwiększa dostępność audycji radiowych. Jednak największą zaletą tej nowoczesnej technologii jest czystość dźwięku. Brak szumów, pisków i przesterowań, które tak drażnią nerwy.
 
Po dostrojeniu się do stacji obsługującej RDS, wyświetlacz LCD pokaże godzinę, informacje o wykonawcy i tytule utworu oraz identyfikację stacji.
 
Parametry:
  • wyjście słuchawkowe
  • radio FM
  • wyjście AUX
  • moc RMS 3 W
  • RDS
  • DAB
  • akumulator 3.7V/1,050 mAh
  • typ akumulatora litowo-jonowego
  • zegar
  • funkcja SLEEP (opóźnione wyłączenie)

Specyfikacje

Głębokość: 3,8 cm
Kolor: biały
Szerokość: 17 cm
Waga: 0,26 kg
Wysokość: 9 cm
Wyświetlacz LCD: tak

Numer katalogowy:

 800804

Dołączone pliki:

DAB_PL.pdf

Udostępnij
orava

Ocena

3,0 (2 ocena)
50 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.