Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Mata ergonomiczna pod nogi z rolkami masującymi Mata ergonomiczna pod nogi z rolkami masującymi
 Ergonomiczny podnóżek rozluźniający ciężkie i zmęczone nogi. Podnóżek stymuluje kończyny do ruchu, wspomagając w ten sposób krążenie krwi, zapobiegając problemom naczyniowym i zapobiegając obrzękom. Delikatne kołysanie jest ważne dla zdrowia żył, utrzymuje nogi i stopy w aktywności fizycznej, nieznacznie rozciąga mięśnie i ścięgna. Wałki masujące zapewniają przyjemny masaż stóp i łagodzą zmęczenie spowodowane długotrwałym siedzeniem.   Podnóżek posiada regulację wysokości (11, 14 i 17 cm). Kąt pochylenia regulowany w zakresie 0 - 30°. Podkładka ta stanie się niezastąpionym pomocnikiem w biurze lub w każdej długotrwałej pracy siedzącej. Idealnie nadaje się do relaksu stóp po męczącym dniu. Zalecany jest również seniorom oraz osobom, które z powodu choroby lub wieku muszą długo siedzieć.
4,0 22
200

Mata ergonomiczna pod nogi z rolkami masującymi

Mata ergonomiczna pod nogi z rolkami masującymi Mata ergonomiczna pod nogi z rolkami masującymi Mata ergonomiczna pod nogi z rolkami masującymi
W tym tygodniu produkt kupiło 5 klientów

Mata ergonomiczna pod nogi z rolkami masującymi

22 ocena
199,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,99 zł
Dostępność: W drodze
Klient otrzyma: czwartek 06. 04. 2023
Uzyskasz 64 Przyjemniaczków

OpisErgonomiczny podnóżek rozluźniający ciężkie i zmęczone nogi. Podnóżek stymuluje kończyny do ruchu, wspomagając w ten sposób krążenie krwi, zapobiegając problemom naczyniowym i zapobiegając obrzękom. Delikatne kołysanie jest ważne dla zdrowia żył, utrzymuje nogi i stopy w aktywności fizycznej, nieznacznie rozciąga mięśnie i ścięgna. Wałki masujące zapewniają przyjemny masaż stóp i łagodzą zmęczenie spowodowane długotrwałym siedzeniem.
 
Podnóżek posiada regulację wysokości (11, 14 i 17 cm). Kąt pochylenia regulowany w zakresie 0 - 30°. Podkładka ta stanie się niezastąpionym pomocnikiem w biurze lub w każdej długotrwałej pracy siedzącej. Idealnie nadaje się do relaksu stóp po męczącym dniu. Zalecany jest również seniorom oraz osobom, które z powodu choroby lub wieku muszą długo siedzieć.

Specyfikacje

Głębokość: 33,5 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 44 cm
Wysokość: 17 cm

Numer katalogowy:

 358185
Udostępnij

Ocena

4,0 (22 ocena)
95 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć