Menu
Magiczna wycieraczka czarny, 70 x 47 cm Magiczna wycieraczka czarny, 70 x 47 cm
Magiczna wycieraczka będzie doskonałym pomocnikiem w każdym domu. Wycieraczka jest bardzo chłonna, pomaga zatrzymać cała wodę i brud bez wycierania butów przed wejściem do mieszkania. W ten sposób łatwo wyczyścisz buty czy kapcie. Wycieraczka sprawdzi się również w przypadku obecności czworonogich przyjaciół. Bardzo dobrze zdaje egzamin przy czyszczeniu łapek. Podłogi w Twoim domu będą czyste i suche.Wycieraczkę można używać przez cały rok. Nadaje się nie tylko przed drzwi wejściowe, ale również przed wejściem na taras, do auta czy karawanu. Bardzo łatwe utrzymanie.Kiedy wycieraczka będzie brudna, łatwo ją wypierzesz w pralce. Najpierw należy ją wyklepać lub odkurzyć, następnie złożoną można wyprać w pralce w temperaturze maks. 30°C z użyciem programu do delikatnego prania. Nie należy używać płynu do płukania czy proszku do prania. Wycieraczka mogłaby stracić swoje właściwości. Po wypraniu wycieraczkę powieś i pozostaw do wyschnięcia lub wysusz w suszarce w normalnej temperaturze. Wycieraczki nie należy wybielać, prasować ani używać czyszczenia chemicznego.Wycieraczka jest wykonana z bawełnianych i poliestrowych włókien z pogumowaną antypoślizgową tylną stroną, która utrzyma wycieraczkę na jednym miejscu.
4,0 152
56

Magiczna wycieraczka czarny, 70 x 47 cm

Zniżka -15%
W tym tygodniu produkt kupiło 40 klientów

Magiczna wycieraczka czarny, 70 x 47 cm

152 ocena
Pierwotnie: 65,99 zł | Zniżka: 10,00 zł 55,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 36 Przyjemniaczków

OpisMagiczna wycieraczka będzie doskonałym pomocnikiem w każdym domu. Wycieraczka jest bardzo chłonna, pomaga zatrzymać cała wodę i brud bez wycierania butów przed wejściem do mieszkania. W ten sposób łatwo wyczyścisz buty czy kapcie. Wycieraczka sprawdzi się również w przypadku obecności czworonogich przyjaciół. Bardzo dobrze zdaje egzamin przy czyszczeniu łapek. Podłogi w Twoim domu będą czyste i suche.
 
Wycieraczkę można używać przez cały rok. Nadaje się nie tylko przed drzwi wejściowe, ale również przed wejściem na taras, do auta czy karawanu. Bardzo łatwe utrzymanie.
 
Kiedy wycieraczka będzie brudna, łatwo ją wypierzesz w pralce. Najpierw należy ją wyklepać lub odkurzyć, następnie złożoną można wyprać w pralce w temperaturze maks. 30°C z użyciem programu do delikatnego prania. Nie należy używać płynu do płukania czy proszku do prania. Wycieraczka mogłaby stracić swoje właściwości. Po wypraniu wycieraczkę powieś i pozostaw do wyschnięcia lub wysusz w suszarce w normalnej temperaturze. Wycieraczki nie należy wybielać, prasować ani używać czyszczenia chemicznego.
 
Wycieraczka jest wykonana z bawełnianych i poliestrowych włókien z pogumowaną antypoślizgową tylną stroną, która utrzyma wycieraczkę na jednym miejscu.

Długość: 70 cm
Kolor: biały + czarny
Materiał: mieszanka materiałów włokienniczych
Szerokość: 47 cm
 222277
Udostępnij

Ocena

4,0 (152 ocena)
96 % klientów poleca
14 opinii

Pytania

Ten produkt ma 4 pytania

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć