Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Lechuza Balconera Cottage 80 plastikowa doniczka biały Lechuza Balconera Cottage 80 plastikowa doniczka biały
Ta luksusowa doniczka Lechuza Balconera Cottage 80 to samopodlewająca skrzynka nadająca się do wszystkich domów na okna, balkony czy tarasy z bardzo prostym utrzymywaniem roślin w idealnym stanie, chociaż będziesz w podróży. Piekny desing plecionej wikliny. Doniczka została wyprodukowana z barwionego plastiku i są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działąnie promieni słonecznych. Suskses Lechuzy spoczywa w skutecznym systemie podlewania. Nie ważne, czy odjedziesz na kilka dni albo po prostu nie masz czasu na czasochłonną opiekę nad roślinami – Lechuza zrobi to za Ciebie. Dzięki Lechuzie rośliny wytrzymują bez podlewania 2 – 12 tygodni (w zależności od rozmiarów zbiornika).Zestaw zawiera wzkaźnik poziomu wody, system samopodlewający i doniczkę właściwą.
0,0 0
179

Lechuza Balconera Cottage 80 plastikowa doniczka biały

Lechuza Balconera Cottage 80 plastikowa doniczka biały

Dostępność: Wyprzedano

OpisTa luksusowa doniczka Lechuza Balconera Cottage 80 to samopodlewająca skrzynka nadająca się do wszystkich domów na okna, balkony czy tarasy z bardzo prostym utrzymywaniem roślin w idealnym stanie, chociaż będziesz w podróży. Piekny desing plecionej wikliny. Doniczka została wyprodukowana z barwionego plastiku i są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działąnie promieni słonecznych. Suskses Lechuzy spoczywa w skutecznym systemie podlewania. Nie ważne, czy odjedziesz na kilka dni albo po prostu nie masz czasu na czasochłonną opiekę nad roślinami – Lechuza zrobi to za Ciebie. Dzięki Lechuzie rośliny wytrzymują bez podlewania 2 – 12 tygodni (w zależności od rozmiarów zbiornika).
Zestaw zawiera wzkaźnik poziomu wody, system samopodlewający i doniczkę właściwą.

Specyfikacje

Głębokość: 19 cm
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 79 cm
Wysokość: 19 cm

Numer katalogowy:

 604374
Udostępnij
lechuza

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć