Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

LAVVU Biały budzik sterowany radiowo LAVVU Biały budzik sterowany radiowo
 Ten wysokiej jakości budzik LAVVU z wyjątkowo długą gwarancją jest dokładny co do sekundy dzięki automatycznej regulacji za pomocą sygnału radiowego z Niemiec. Ma również jedną specjalną funkcję - gdy tylko włączysz alarm, sekundnik osiągnie pozycję 12 i zatrzyma się, aby nie zasnąć w nocy! Dzięki stopniowo narastającemu sygnałowi dźwiękowemu można mieć pewność, że na pewno nie pozwoli on nikomu zasnąć. A jeśli chcesz się przespać, po prostu naciśnij go w prawym górnym rogu, a obudzi Cię ponownie za 5 minut. Zasilanie: 1 bateria AA (brak w zestawie).
0,0 0
140

LAVVU Biały budzik sterowany radiowo

LAVVU Biały budzik sterowany radiowo

139,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139,99 zł
Dostępność: W magazynie 4 sztuki
Klient otrzyma: wtorek 21. 05. 2024
Uzyskasz 96 Przyjemniaczków

OpisTen wysokiej jakości budzik LAVVU z wyjątkowo długą gwarancją jest dokładny co do sekundy dzięki automatycznej regulacji za pomocą sygnału radiowego z Niemiec. Ma również jedną specjalną funkcję - gdy tylko włączysz alarm, sekundnik osiągnie pozycję 12 i zatrzyma się, aby nie zasnąć w nocy! Dzięki stopniowo narastającemu sygnałowi dźwiękowemu można mieć pewność, że na pewno nie pozwoli on nikomu zasnąć. A jeśli chcesz się przespać, po prostu naciśnij go w prawym górnym rogu, a obudzi Cię ponownie za 5 minut. Zasilanie: 1 bateria AA (brak w zestawie).

Specyfikacje

Głębokość: 3,9 cm
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 7,3 cm
Wysokość: 7,5 cm

Numer katalogowy:

 704074
Udostępnij
lavvu

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć