Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Lauben Młynek do kawy 200ST Lauben Młynek do kawy 200ST
 Lauben Młynek do kawy 200ST jest doskonałym pomocnikiem dla wszystkich miłośników wysokiej jakości kawy. Młynek wyposażono w mocny silnik miedziany, który pracuje z mocą wejściową 200 W i ma dłuższą żywotność. Młynek ten poradzi sobie bez problemu z 50 g ziaren kawy, a także orzechów, nasion czy ziół.    Nóż rozdrabniający ze stali nierdzewnej #304 zapewnia równomierne rozdrabnianie surowców. Młynek sterowany jest poprzez naciśnięcie przełącznika impulsowego na pokrywie, dzięki czemu w łatwy sposób można regulować grubość mielenia surowców. W przypadku grubo zmielonej kawy lub orzechów wystarczy krótszy czas mielenia, w przypadku idealnie drobnej kawy młynek powinien pracować dłużej. Przez cały czas możesz mieć kontrolę nad procesem mielenia dzięki przezroczystej pokrywie.   Korpus młynka oraz misa do mielenia wykonane są ze stali nierdzewnej #304, która zachowuje niepowtarzalny aromat świeżo mielonej kawy przez cały czas przyrządzania. Nie musisz rano spieszyć się do ulubionej kawiarni, aby poczuć ten niepowtarzalny zapach. Młynek jest bardzo łatwy w obsłudze, obsługuje się go jedną ręką, a do uruchomienia wystarczy go zamknąć i nacisnąć pokrywę. Ten sposób działania jest również bardzo bezpieczny, ponieważ młynek nigdy nie jest włączony w stanie otwartym. Młynek posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Z pewnością docenisz jego bardzo cichą pracę i elegancki minimalistyczny design, który sprawi, że młynek będzie stylowym dodatkiem w każdej kuchni.   Właściwości: stalowe naczynie i korpus - z tego samego typu stali nierdzewnej wykonany jest cały korpus młynka i naczynie do mielenia Dzięki temu kawa zawsze zachowuje swój unikatowy aromat przez cały czas mielenia. łatwa obsługa - do obsługi młynka wystarczy jedna ręka. Młynek uruchamia się po naciśnięciu przełącznika pulsacyjnego, po zamknięciu pokrywy. Jego obsługa jest zatem bardzo łatwa, ale i bezpieczna. przezroczysta pokrywa - stopień zmielenia produktów reguluje sam użytkownik poprzez długość procesu mielenia, który może wygodnie obserwować poprzez przezroczystą pokrywę cicha praca - swoją ulubioną kawę możesz zaparzyć nawet we wczesnych godzinach porannych. Poziom hałasu pracy młynka osiąga zaledwie 65 dB, co jest poziomem klasycznej rozmowy. ochrona przed przegrzaniem - dla zachowania bezpieczeństwa młynek wyposażono również w zabezpieczenie przed przegrzaniem  
4,5 27
130

Lauben Młynek do kawy 200ST

Zniżka -2%
Lauben Młynek do kawy 200ST

Lauben Młynek do kawy 200ST

27 ocena
Pierwotnie: 131,99 zł | Zniżka: 2,09 zł 129,90 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,90 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: piątek 24. 03. 2023
Uzyskasz 26 Przyjemniaczków

OpisLauben Młynek do kawy 200ST jest doskonałym pomocnikiem dla wszystkich miłośników wysokiej jakości kawy. Młynek wyposażono w mocny silnik miedziany, który pracuje z mocą wejściową 200 W i ma dłuższą żywotność. Młynek ten poradzi sobie bez problemu z 50 g ziaren kawy, a także orzechów, nasion czy ziół. 
 
Nóż rozdrabniający ze stali nierdzewnej #304 zapewnia równomierne rozdrabnianie surowców. Młynek sterowany jest poprzez naciśnięcie przełącznika impulsowego na pokrywie, dzięki czemu w łatwy sposób można regulować grubość mielenia surowców. W przypadku grubo zmielonej kawy lub orzechów wystarczy krótszy czas mielenia, w przypadku idealnie drobnej kawy młynek powinien pracować dłużej. Przez cały czas możesz mieć kontrolę nad procesem mielenia dzięki przezroczystej pokrywie.
 
Korpus młynka oraz misa do mielenia wykonane są ze stali nierdzewnej #304, która zachowuje niepowtarzalny aromat świeżo mielonej kawy przez cały czas przyrządzania. Nie musisz rano spieszyć się do ulubionej kawiarni, aby poczuć ten niepowtarzalny zapach. Młynek jest bardzo łatwy w obsłudze, obsługuje się go jedną ręką, a do uruchomienia wystarczy go zamknąć i nacisnąć pokrywę. Ten sposób działania jest również bardzo bezpieczny, ponieważ młynek nigdy nie jest włączony w stanie otwartym. Młynek posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Z pewnością docenisz jego bardzo cichą pracę i elegancki minimalistyczny design, który sprawi, że młynek będzie stylowym dodatkiem w każdej kuchni.
 
Właściwości:
  • stalowe naczynie i korpus - z tego samego typu stali nierdzewnej wykonany jest cały korpus młynka i naczynie do mielenia Dzięki temu kawa zawsze zachowuje swój unikatowy aromat przez cały czas mielenia.
  • łatwa obsługa - do obsługi młynka wystarczy jedna ręka. Młynek uruchamia się po naciśnięciu przełącznika pulsacyjnego, po zamknięciu pokrywy. Jego obsługa jest zatem bardzo łatwa, ale i bezpieczna.
  • przezroczysta pokrywa - stopień zmielenia produktów reguluje sam użytkownik poprzez długość procesu mielenia, który może wygodnie obserwować poprzez przezroczystą pokrywę
  • cicha praca - swoją ulubioną kawę możesz zaparzyć nawet we wczesnych godzinach porannych. Poziom hałasu pracy młynka osiąga zaledwie 65 dB, co jest poziomem klasycznej rozmowy.
  • ochrona przed przegrzaniem - dla zachowania bezpieczeństwa młynek wyposażono również w zabezpieczenie przed przegrzaniem

 

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 1 m
Kolor: srebrny
Materiał: stal
Pobór mocy: 200 W
Poziom hałasu: 65 dB
Średnica: 9 cm
Wysokość: 20 cm

Numer katalogowy:

 118966
Udostępnij
lauben

Ocena

4,5 (27 ocena)
96 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć