Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny
 Praktyczna szafka 3-szufladowa na narzędzie oferuje przestrzeń dla dużej ilości narzędzi i akcesoriów w warsztacie lub w garażu. Zawiera 3 szuflady o takiej samej wielkości z wyjmowanymi przegródkami na narzędzia, akcesoria i inne przedmioty. Częścią jednej z szuflad jest 16 wyjmowanych pojemników.   Ścianki działowe można łatwo usunąć, a przestrzeń zorganizować według własnych potrzeb. Konstrukcja piętrowa z łatwym montażem i demontażem innych bloków.   Wózek warsztatowy Keter wykonany jest z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Materiał ten nie podlega korozji, nie wymaga dodatkowej obróbki powierzchni i będzie Ci służył przez długi czas.
0,0 0
230

Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny

Zniżka -17%
Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny

Keter Skrzynka z 3 szufladami, czarny

Pierwotnie: 277,99 zł | Zniżka: 48,00 zł 229,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: poniedziałek 03. 04. 2023
Uzyskasz 53 Przyjemniaczków

OpisPraktyczna szafka 3-szufladowa na narzędzie oferuje przestrzeń dla dużej ilości narzędzi i akcesoriów w warsztacie lub w garażu. Zawiera 3 szuflady o takiej samej wielkości z wyjmowanymi przegródkami na narzędzia, akcesoria i inne przedmioty. Częścią jednej z szuflad jest 16 wyjmowanych pojemników.
 
Ścianki działowe można łatwo usunąć, a przestrzeń zorganizować według własnych potrzeb. Konstrukcja piętrowa z łatwym montażem i demontażem innych bloków.
 
Wózek warsztatowy Keter wykonany jest z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Materiał ten nie podlega korozji, nie wymaga dodatkowej obróbki powierzchni i będzie Ci służył przez długi czas.

Specyfikacje

Głębokość: 28,9 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne, metal
Szerokość: 56,2 cm
Wysokość: 26,2 cm

Numer katalogowy:

 695601
Udostępnij
keter

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć