Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Kalorik CCG 1006 ekspres do kawy z młynkiem do kawy
Numer katalogowy:
111306Opis
- wbudowany młynek z ustawianą grubością mielenia
- trwały nylonowy filtr
- wyjmowalny pojemnik na wodę dla zapewnienia łatwego napełniania (850 ml)
- pojemność 6 filiżanek (750 ml)
- stopki przeciwpoślizgowe
- pojemnik na 90 g ziaren kawy
- odpowiedni również do kawy rozpuszczalnej
Parametry
| Marka: |
Kalorik
|
| Głębokość: | 31 cm |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | szkło + metal + tworzywo sztuczne |
| Objętość: | 0,75 l |
| Pobór mocy: | 750 W |
| Szerokość: | 17 cm |
| Waga: | 3,5 kg |
| Wysokość: | 39 cm |