Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Hóbby BM-209 C urządzenie do frappe, pojemnik plastikowy, srebrny
Numer katalogowy:
109143Opis
- mieszadło ze stali nierdzewnej
- pojemnik plastikowy o pojemności 0,5 litra
- łatwe zastosowanie i czyszczenie
- 2 prędkości
- napięcie: 230 V / 50 Hz
Parametry
| Głębokość: | 16 cm |
| Kolor: | srebrny |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Objętość: | 0,5 l |
| Pobór mocy: | 130 W |
| Pojemność pojemnika: | 0,5 l |
| Szerokość: | 12,5 cm |
| Waga: | 0,75 kg |
| Wysokość: | 38,5 cm |