Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Herding Pościel bawełniana Game of Thrones, 135 x 200 cm, 80 x 80 cm
Numer katalogowy:
244747Opis
Oddychająca pościel z bawełny renforcé to idealny prezent dla małych i dużych fanów. Niezależnie od tego, czy jest to chłopiec, dziewczynka czy osoba dorosła, dwustronna pościel z oficjalnie licencjonowanym i popularnym wzorem Game of Thrones stanie się prawdziwą ozdobą każdej sypialni.
Pościel została przetestowana pod kątem obecności substancji szkodliwych i posiada certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który gwarantuje jej bezpieczeństwo dla zdrowia i delikatność dla skóry. Dzięki nasyconym kolorom, najwyższej jakości wykonania i łatwemu w obsłudze zamkowi błyskawicznemu będzie służyć przez długi czas.
Epicka opowieść fantasy Gra o tron opowiada o bezlitosnej i pełnej intryg walce potężnych rodów o Żelazny Tron Westeros – oraz o mrocznej groźbie, która czai się na mroźnej północy za Murem i zagraża samemu istnieniu Siedmiu Królestw.
Zestaw zawiera:
1x poszewkę na poduszkę 80 x 80 cm
1x poszwę na kołdrę 135 x 200 cm
Parametry
| Marka: |
Herding
|
| Kolor: | szary |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry: | 135 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 80 x 80 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 60 °C |