Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori) Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori)
 Puzzle HEADU z przepięknymi dziecięcymi obrazkami i wkładanymi drewnianymi figurkami zwierząt w oparciu o zasady alternatywnego systemu edukacyjnego Montessori. Podczas zabawy dzieci tworzą połączenia między percepcją wzrokową, dotykiem i orientacją przestrzenną.   Produkty HEADU są opracowywane zgodnie z najnowszą wiedzą naukową, w zabawny sposób spontanicznie pobudzają inteligencję i wspierają zdolność do ciągłego uczenia się.   Figurki i ciekawe ilustracje zachęcają do opowiadania historii o życiu na wsi.   Specyfikacja i zawartość opakowania: liczba elementów: 19 szt. (grube i wytrzymałe elementu) szacunkowe wymiary elementu: 10 - 14 cm wymiary złożonej układanki: 60 x 43 cm 8 drewnianych figurek (zwierzęta również stoją, można je wykorzystać do zabawy) wysokiej jakości materiały i wykonanie rozwija zdolności motoryczne, rozpoznawanie kształtów i zwierząt nadaje się do nauczania metodą Montessori   Polecane dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat.
0,0 0
71

Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori)

Wyprzedaż
Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori) Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori) Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori)

Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori)

Dostępność: Wyprzedano

OpisPuzzle HEADU z przepięknymi dziecięcymi obrazkami i wkładanymi drewnianymi figurkami zwierząt w oparciu o zasady alternatywnego systemu edukacyjnego Montessori. Podczas zabawy dzieci tworzą połączenia między percepcją wzrokową, dotykiem i orientacją przestrzenną.
 
Produkty HEADU są opracowywane zgodnie z najnowszą wiedzą naukową, w zabawny sposób spontanicznie pobudzają inteligencję i wspierają zdolność do ciągłego uczenia się.
 
Figurki i ciekawe ilustracje zachęcają do opowiadania historii o życiu na wsi.
 
Specyfikacja i zawartość opakowania:
  • liczba elementów: 19 szt. (grube i wytrzymałe elementu)
  • szacunkowe wymiary elementu: 10 - 14 cm
  • wymiary złożonej układanki: 60 x 43 cm
  • 8 drewnianych figurek (zwierzęta również stoją, można je wykorzystać do zabawy)
  • wysokiej jakości materiały i wykonanie
  • rozwija zdolności motoryczne, rozpoznawanie kształtów i zwierząt
  • nadaje się do nauczania metodą Montessori
 
Polecane dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat.

Specyfikacje

Ilość elementów: 27 szt.
Materiał: papier
Zalecany wiek od: 2 lat

Numer katalogowy:

 684351
Udostępnij
headu

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć