Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori) Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori)
 Puzzle HEADU z przepięknymi dziecięcymi obrazkami i wkładanymi drewnianymi figurkami zwierząt w oparciu o zasady alternatywnego systemu edukacyjnego Montessori. Podczas zabawy dzieci tworzą połączenia między percepcją wzrokową, dotykiem i orientacją przestrzenną.   Produkty HEADU są opracowywane zgodnie z najnowszą wiedzą naukową, w zabawny sposób spontanicznie pobudzają inteligencję i wspierają zdolność do ciągłego uczenia się.   Figurki i ciekawe ilustracje zachęcają do opowiadania historii o życiu na wsi.   Specyfikacja i zawartość opakowania: liczba elementów: 19 szt. (grube i wytrzymałe elementu) szacunkowe wymiary elementu: 10 - 14 cm wymiary złożonej układanki: 60 x 43 cm 8 drewnianych figurek (zwierzęta również stoją, można je wykorzystać do zabawy) wysokiej jakości materiały i wykonanie rozwija zdolności motoryczne, rozpoznawanie kształtów i zwierząt nadaje się do nauczania metodą Montessori   Polecane dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat.
4,5 1
71

Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori)

Wyprzedaż
Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori) Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori) Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori)

Headu Puzzle Farma z 8 drewnianymi figurkami wkładanymi (Montessori)

Dostępność: Wyprzedano

OpisPuzzle HEADU z przepięknymi dziecięcymi obrazkami i wkładanymi drewnianymi figurkami zwierząt w oparciu o zasady alternatywnego systemu edukacyjnego Montessori. Podczas zabawy dzieci tworzą połączenia między percepcją wzrokową, dotykiem i orientacją przestrzenną.
 
Produkty HEADU są opracowywane zgodnie z najnowszą wiedzą naukową, w zabawny sposób spontanicznie pobudzają inteligencję i wspierają zdolność do ciągłego uczenia się.
 
Figurki i ciekawe ilustracje zachęcają do opowiadania historii o życiu na wsi.
 
Specyfikacja i zawartość opakowania:
  • liczba elementów: 19 szt. (grube i wytrzymałe elementu)
  • szacunkowe wymiary elementu: 10 - 14 cm
  • wymiary złożonej układanki: 60 x 43 cm
  • 8 drewnianych figurek (zwierzęta również stoją, można je wykorzystać do zabawy)
  • wysokiej jakości materiały i wykonanie
  • rozwija zdolności motoryczne, rozpoznawanie kształtów i zwierząt
  • nadaje się do nauczania metodą Montessori
 
Polecane dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat.

Specyfikacje

Ilość elementów: 27 szt.
Materiał: papier
Zalecany wiek od: 2 lat

Numer katalogowy:

 684351
Udostępnij
headu

Ocena

4,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć