Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Hape Konsola mikser Hape Konsola mikser
 Pomóż swojemu dziecku odkryć jego talent muzyczny dzięki mikserowi HAPE, aby mogło zagrać swoje pierwsze utwory jako mały DJ. Ten instrument muzyczny ma 18 klawiszy pianina i czerwoną tablicę. Do wyboru są cztery różne instrumenty, 18 efektów dźwiękowych, cztery efekty DJ-skie i pięć utworów w tle, do których można miksować muzykę. Głośność można regulować, a mistrzowie muzyki pokochają suwak tempa, który zmienia prędkość muzyki. Spodoba im się również interaktywna gra, w której stają się DJ-ami w pokoju zabaw, podczas gdy światła migają w rytm muzyki. Małe dzieci nie tylko będą się dobrze bawić, ale także rozwiną podstawowe umiejętności muzyczne i zamiłowanie do muzyki, jednocześnie poprawiając koordynację ręka-oko i poczucie rytmu. Bateria: 3 x AA (baterie dołączone do zestawu).
0,0 0
160

Hape Konsola mikser

Zniżka -25%
Hape Konsola mikser Hape Konsola mikser Hape Konsola mikser Hape Konsola mikser

Hape Konsola mikser

Pierwotnie: 211,99 zł | Zniżka: 52,00 zł 159,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: czwartek 29. 02. 2024
Uzyskasz 64 Przyjemniaczków

OpisPomóż swojemu dziecku odkryć jego talent muzyczny dzięki mikserowi HAPE, aby mogło zagrać swoje pierwsze utwory jako mały DJ. Ten instrument muzyczny ma 18 klawiszy pianina i czerwoną tablicę.

Do wyboru są cztery różne instrumenty, 18 efektów dźwiękowych, cztery efekty DJ-skie i pięć utworów w tle, do których można miksować muzykę. Głośność można regulować, a mistrzowie muzyki pokochają suwak tempa, który zmienia prędkość muzyki. Spodoba im się również interaktywna gra, w której stają się DJ-ami w pokoju zabaw, podczas gdy światła migają w rytm muzyki.

Małe dzieci nie tylko będą się dobrze bawić, ale także rozwiną podstawowe umiejętności muzyczne i zamiłowanie do muzyki, jednocześnie poprawiając koordynację ręka-oko i poczucie rytmu. Bateria: 3 x AA (baterie dołączone do zestawu).

Specyfikacje

Głębokość: 18,5 cm
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 34 cm
Wysokość: 4,2 cm
Zalecany wiek od: 1 rok

Numer katalogowy:

 703766
Udostępnij
hape

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.