Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Hama album memo Verona Hama album memo Verona
Album ślubny do zdjęć, które będą zawsze przypominać ważne i niedające się powtórzyć chwile. Okładka jest wykonana z papieru laminowanego z motywem ślubnym. Strony wewnątrz są białe, wykonane z pergaminu. Do albumu można wkleić np. 200 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm. Zawiera miejsce do opisu obok zdjęć oraz kieszeń do przechowywania np. CD.
5,0 1
27

Hama album memo Verona

Hama album memo Verona

Dostępność: Wyprzedano

OpisAlbum ślubny do zdjęć, które będą zawsze przypominać ważne i niedające się powtórzyć chwile. Okładka jest wykonana z papieru laminowanego z motywem ślubnym. Strony wewnątrz są białe, wykonane z pergaminu. Do albumu można wkleić np. 200 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm. Zawiera miejsce do opisu obok zdjęć oraz kieszeń do przechowywania np. CD.

Specyfikacje

Kolor: odcienie szarości
Szerokość: 22 cm
Wysokość: 22 cm

Numer katalogowy:

 595710
Udostępnij

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć