Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Foremka silikonowa do lodowych kieliszków Foremka silikonowa do lodowych kieliszków
Masz ochotę na doskonale wychłodzony kieliszek czegoś mocniejszego? Nie ma nic prostszego niż taki kieliszek prosto z lodu! To łatwe. Formę do lodu można wypełnić czymkolwiek tylko chcesz. Włóż ją do zamrażarki i poczekaj do zamrożenia zawartości. Następnie do przygotowanych lodowych kieliszków wlej swój ulubiony napój i super drink jest na świecie! Możliwości są nieograniczone. Polecamy zrobienie kieliszków ze soku i napełnienie ich wódką, połączenie coli z Bourbonem czy tonika z ginem.Forma na kieliszki lodowe jest dostępna w różnych kolorach bez możliwości wyboru.
3,5 13
28

Foremka silikonowa do lodowych kieliszków

Foremka silikonowa do lodowych kieliszków

Dostępność: Wyprzedano

OpisMasz ochotę na doskonale wychłodzony kieliszek czegoś mocniejszego? Nie ma nic prostszego niż taki kieliszek prosto z lodu! To łatwe. Formę do lodu można wypełnić czymkolwiek tylko chcesz. Włóż ją do zamrażarki i poczekaj do zamrożenia zawartości. Następnie do przygotowanych lodowych kieliszków wlej swój ulubiony napój i super drink jest na świecie! Możliwości są nieograniczone. Polecamy zrobienie kieliszków ze soku i napełnienie ich wódką, połączenie coli z Bourbonem czy tonika z ginem.
Forma na kieliszki lodowe jest dostępna w różnych kolorach bez możliwości wyboru.

Specyfikacje

Kolor: mix kolorów
Materiał: silikon lekarski
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 105637
Udostępnij

Ocena

3,5 (13 ocena)
92 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 2 pytania

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć