Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Fatboy® Edison the PETIT Fatboy® Edison the PETIT
Nowy Edeson the Petit może pochlubić się kilkoma specyfikacjami przyszłej generacji, które są szalone, a zarówno niezwykłe. Dzięki nim (dosłownie i w przenośni) świeci się od głowy aż po pięty. Tak samo jak jej starszemu bratu lampce Edison the Petit nadano imię po wynalazcy żarówki (1879): Thomasowi Alva Edisonowi. Jej nowe wewnętrzne wyposażenie wykorzystuje technologię LED. Na pewno prawdziwy Edison byłby z niej dumny. Eleganckie kontury, jej małej postawy są przepięknie podkreślone, wygląda jak żywa modelka. Czasami zdarza się, że wewnętrzne zmiany mogą spowodować wielką przemianę na zewnątrz. 2 różne odcienie światła. Świeci całych 6 godzin na najwyższej mocy. Jest wyprodukowana z wytrzymałego materiału. Bateria i ładowarka w zestawie.
4,5 2
221

Fatboy® Edison the PETIT

Fatboy® Edison the PETIT

Dostępność: Wyprzedano

OpisNowy Edeson the Petit może pochlubić się kilkoma specyfikacjami przyszłej generacji, które są szalone, a zarówno niezwykłe. Dzięki nim (dosłownie i w przenośni) świeci się od głowy aż po pięty.
 
Tak samo jak jej starszemu bratu lampce Edison the Petit nadano imię po wynalazcy żarówki (1879): Thomasowi Alva Edisonowi. Jej nowe wewnętrzne wyposażenie wykorzystuje technologię LED. Na pewno prawdziwy Edison byłby z niej dumny.
 
 Eleganckie kontury, jej małej postawy są przepięknie podkreślone, wygląda jak żywa modelka. Czasami zdarza się, że wewnętrzne zmiany mogą spowodować wielką przemianę na zewnątrz. 2 różne odcienie światła. Świeci całych 6 godzin na najwyższej mocy. Jest wyprodukowana z wytrzymałego materiału. Bateria i ładowarka w zestawie.

Specyfikacje

Kolor: biały
Pobór mocy: 1 W
Średnica: 16 cm
Wysokość: 25 cm

Numer katalogowy:

 503049
Udostępnij
fatboy

Ocena

4,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć