Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch White ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch White
Czajnik ECG RK 1893 Digitouch zachwyci nawet wymagających użytkowników, którzy do swojej kuchni kupują wyłącznie urządzenia z wyposażeniem premium. Czajnik może pochwalić się między innymi dwuścienną konstrukcją zapobiegającą poparzeniu się. Oferuje również funkcję precyzyjnego ustawiania temperatury, dzięki czemu z łatwością przygotujesz różne rodzaje herbat i potraw dla dzieci. I wreszcie olśni Cię także swoim pięknym designem z wyświetlaczem LED i dotykowym panelem sterowania.Wewnętrzna część czajnika jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która może pochwalić się doskonałą trwałością. Jest to urządzenie, które będzie długo służyło w kuchni. Dno i wewnętrzne ścianki czajnika EKG RK 1893 Digitouch są wykonane ze stali nierdzewnej SUS 316, która posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest to materiał żaroodporny, któremu nie przeszkadzają nawet bardzo wysokie temperatury. Bardzo dobrze jest też odporny na korozję, nawet w kontakcie z wodą morską lub solanką. Stal ta  jest również bardziej odporna na działanie agresywnych substancji chemicznych, takich jak kwasy tłuszczowe, chlor i kwas siarkowy, niż inne rodzaje stali. Użytkownik będzie z pewnością mile zaskoczony trwałością tego czajnika.Rodzice docenią elektroniczną regulację temperatury w 5 stopniach (zakres 40 - 100°C) podczas przygotowywania pokarmów dla niemowląt. Można je przygotować w czajniku dokładnie tak, jak wymaga tego ich instrukcja. Przyczynia się do tego również praktyczna funkcja utrzymywania temperatury, która może być aktywna nawet przez 12 godzin.Czajnik posiada ponadto wysokiej jakości złącze środkowe STRIX z funkcją lifetime. Posiada również ukryty element grzewczy. Podstawa 360° sprytnie ukrywa przewód zasilający.
0,0 0
318

ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch White

ECG RK 1893 czajnik bezprzewodowy Digitouch White

317,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 317,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: piątek 29. 09. 2023
Uzyskasz 139 Przyjemniaczków

OpisCzajnik ECG RK 1893 Digitouch zachwyci nawet wymagających użytkowników, którzy do swojej kuchni kupują wyłącznie urządzenia z wyposażeniem premium. Czajnik może pochwalić się między innymi dwuścienną konstrukcją zapobiegającą poparzeniu się. Oferuje również funkcję precyzyjnego ustawiania temperatury, dzięki czemu z łatwością przygotujesz różne rodzaje herbat i potraw dla dzieci. I wreszcie olśni Cię także swoim pięknym designem z wyświetlaczem LED i dotykowym panelem sterowania.
 
Wewnętrzna część czajnika jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która może pochwalić się doskonałą trwałością. Jest to urządzenie, które będzie długo służyło w kuchni. Dno i wewnętrzne ścianki czajnika EKG RK 1893 Digitouch są wykonane ze stali nierdzewnej SUS 316, która posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest to materiał żaroodporny, któremu nie przeszkadzają nawet bardzo wysokie temperatury. Bardzo dobrze jest też odporny na korozję, nawet w kontakcie z wodą morską lub solanką. Stal ta  jest również bardziej odporna na działanie agresywnych substancji chemicznych, takich jak kwasy tłuszczowe, chlor i kwas siarkowy, niż inne rodzaje stali. Użytkownik będzie z pewnością mile zaskoczony trwałością tego czajnika.
 
Rodzice docenią elektroniczną regulację temperatury w 5 stopniach (zakres 40 - 100°C) podczas przygotowywania pokarmów dla niemowląt. Można je przygotować w czajniku dokładnie tak, jak wymaga tego ich instrukcja. Przyczynia się do tego również praktyczna funkcja utrzymywania temperatury, która może być aktywna nawet przez 12 godzin.
 
Czajnik posiada ponadto wysokiej jakości złącze środkowe STRIX z funkcją lifetime. Posiada również ukryty element grzewczy. Podstawa 360° sprytnie ukrywa przewód zasilający.

Specyfikacje

Głębokość: 26,4 cm
Kolor: biały
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Objętość: 1,7 l
Pobór mocy: 2200 W
Szerokość: 16,2 cm
Wysokość: 22,8 cm

Numer katalogowy:

 805168
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć