Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost
 codziennej pielęgnacji włosów nie tylko w domu, ale także w salonach fryzjerskich. Posiada technologię podczerwieni i jonizacji, wydajny silnik BLDC o mocy 2200 W, bardzo długi kabel o długości 3 m oraz 5 wymiennych nasadek. Podczas suszenia możesz wybierać spośród 3 ustawień temperatury i 2 prędkości nadmuchu. Jest też funkcja cool shot, która wykorzystuje zimne powietrze do utrwalenia ostatecznej fryzury. Suszarka wykorzystuje nowoczesną technologię światła podczerwonego, która przyspiesza cały proces suszenia włosów. Włosy są podgrzewane od wewnątrz, co zapobiega wysuszaniu ich zewnętrznej struktury. Promieniowanie podczerwone wnika we włosy, zamyka w nich wilgoć i chroni je przed uszkodzeniami. Efektem są zregenerowane, aksamitnie miękkie i błyszczące włosy. Jonizator tworzy jony ujemne, które wnikają w strukturę włosa, gdzie nawilżają i wygładzają jego postrzępioną powierzchnię. Przy wielokrotnym użyciu pomaga odpowiednio odżywić włosy, zapobiega puszeniu się, ułatwia stylizację i rozczesywanie. Urządzenie nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, w tym łamliwych, osłabionych i w inny sposób zniszczonych. Dyfuzor to jedno z podstawowych akcesoriów większości suszarek do włosów. Jest idealny do suszenia włosów kręconych, ponieważ równomiernie rozprasza ciepło na całej głowie i nie niszczy loków. Dyfuzora możesz używać także na prostych włosach, aby zwiększyć ich objętość i delikatnie podkręcić. Nasadka grzebieniowa służy do rozczesywania i podnoszenia włosów od nasady. Dzięki temu można uzyskać fryzurę o dużej objętości. Koncentrator pozwala skierować ciepłe powietrze z suszarki do włosów dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Idealnie nadaje się do układania włosów lub suszenia włosów przez szczotkę. W podstawowym wyposażeniu VV6030 znajdziesz 2 rodzaje koncentratorów: wąski do włosów puszystych i szeroki do perfekcyjnego suszenia włosów prostych.
0,0 0
455

Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost

Darmowa wysyłka Nowość
Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost

Concept VV6030 suszarka do włosów ELITE Ionic Infrared Boost

454,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: wtorek 07. 02. 2023
Uzyskasz 96 Przyjemniaczków

Opiscodziennej pielęgnacji włosów nie tylko w domu, ale także w salonach fryzjerskich. Posiada technologię podczerwieni i jonizacji, wydajny silnik BLDC o mocy 2200 W, bardzo długi kabel o długości 3 m oraz 5 wymiennych nasadek.

Podczas suszenia możesz wybierać spośród 3 ustawień temperatury i 2 prędkości nadmuchu. Jest też funkcja cool shot, która wykorzystuje zimne powietrze do utrwalenia ostatecznej fryzury.

Suszarka wykorzystuje nowoczesną technologię światła podczerwonego, która przyspiesza cały proces suszenia włosów. Włosy są podgrzewane od wewnątrz, co zapobiega wysuszaniu ich zewnętrznej struktury. Promieniowanie podczerwone wnika we włosy, zamyka w nich wilgoć i chroni je przed uszkodzeniami. Efektem są zregenerowane, aksamitnie miękkie i błyszczące włosy.

Jonizator tworzy jony ujemne, które wnikają w strukturę włosa, gdzie nawilżają i wygładzają jego postrzępioną powierzchnię. Przy wielokrotnym użyciu pomaga odpowiednio odżywić włosy, zapobiega puszeniu się, ułatwia stylizację i rozczesywanie.

Urządzenie nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, w tym łamliwych, osłabionych i w inny sposób zniszczonych. Dyfuzor to jedno z podstawowych akcesoriów większości suszarek do włosów. Jest idealny do suszenia włosów kręconych, ponieważ równomiernie rozprasza ciepło na całej głowie i nie niszczy loków. Dyfuzora możesz używać także na prostych włosach, aby zwiększyć ich objętość i delikatnie podkręcić.

Nasadka grzebieniowa służy do rozczesywania i podnoszenia włosów od nasady. Dzięki temu można uzyskać fryzurę o dużej objętości.

Koncentrator pozwala skierować ciepłe powietrze z suszarki do włosów dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Idealnie nadaje się do układania włosów lub suszenia włosów przez szczotkę.

W podstawowym wyposażeniu VV6030 znajdziesz 2 rodzaje koncentratorów: wąski do włosów puszystych i szeroki do perfekcyjnego suszenia włosów prostych.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 3 m
Głębokość: 27,8 cm
Kolor: czarny
Pobór mocy: 2200 W
Szerokość: 20,5 cm
Waga: 0,5 kg
Wysokość: 9,3 cm

Numer katalogowy:

 805246
Udostępnij
concept

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć