Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały
 Czajnik bezprzewodowy Concept RK0060 zaciekawi Cię od pierwszego wejrzenia swoim unikatowym wyglądem, który stylowo łączy ceramikę i drewno. Jego zaletą jest to, że można go również używać jako klasycznego dzbanka i podawać w nim ulubiony napój bezpośrednio na stół. Posiadapojemność 1 l,także jest odpowiedni dla mniej licznej rodziny.   Czajnik wykonano z wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałeji nietoksycznej ceramiki, którą charakteryzuje łatwe i szybkie utrzymanie w czystości. Ugotowana woda nie ma zapachu, a dzięki materiałowi ceramicznemu, który doskonale izoluje ciepło, woda w czajniku pozostanie długo ciepła.   Czajnik wyposażono w zdejmowaną pokrywę ceramiczną z zabezpieczeniemprzed wypadnięciem, które docenisz nie tylko podczas napełniania wodą, ale również podczas mycia. wbudowana grzałkazapobiega osadzaniu zabrudzeń. Praktyczna jest również podstawa obrotowa z przestrzenią do nawinięcia kabla, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem.   Czajnik wyposażono w potrójny system bezpieczeństwa. Dzięki temu czajnik wyłączy się automatycznie, gdy osiągnie punkt wrzenia, jeśli zdejmiesz go z podstawy lub przypadkowo włączysz go na pusto, nie dojdzie zatem do jego uszkodzenia. Główny wyłącznik służy również jako dioda kontrolna, która świeci po każdym włączeniu czajnika. Posiada również stopki antypoślizgowe zapewniające większą stabilność.   Moc: 1000 - 1200 W Napięcie: 220 - 240 V, 50/60 Hz Wymiary: 21 x 20 x 16 cm  
4,0 24
200

Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały

Concept RK0060 ceramiczny czajnik bezprzewodowy 1 l, biały

24 ocena
199,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,99 zł
Dostępność: W magazynie 4 sztuki
Klient otrzyma: piątek 02. 06. 2023
Uzyskasz 65 Przyjemniaczków

OpisCzajnik bezprzewodowy Concept RK0060 zaciekawi Cię od pierwszego wejrzenia swoim unikatowym wyglądem, który stylowo łączy ceramikę i drewno. Jego zaletą jest to, że można go również używać jako klasycznego dzbanka i podawać w nim ulubiony napój bezpośrednio na stół. Posiadapojemność 1 l,także jest odpowiedni dla mniej licznej rodziny.
 
Czajnik wykonano z wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałeji nietoksycznej ceramiki, którą charakteryzuje łatwe i szybkie utrzymanie w czystości. Ugotowana woda nie ma zapachu, a dzięki materiałowi ceramicznemu, który doskonale izoluje ciepło, woda w czajniku pozostanie długo ciepła.
 
Czajnik wyposażono w zdejmowaną pokrywę ceramiczną z zabezpieczeniemprzed wypadnięciem, które docenisz nie tylko podczas napełniania wodą, ale również podczas mycia. wbudowana grzałkazapobiega osadzaniu zabrudzeń. Praktyczna jest również podstawa obrotowa z przestrzenią do nawinięcia kabla, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem.
 
Czajnik wyposażono w potrójny system bezpieczeństwa. Dzięki temu czajnik wyłączy się automatycznie, gdy osiągnie punkt wrzenia, jeśli zdejmiesz go z podstawy lub przypadkowo włączysz go na pusto, nie dojdzie zatem do jego uszkodzenia. Główny wyłącznik służy również jako dioda kontrolna, która świeci po każdym włączeniu czajnika. Posiada również stopki antypoślizgowe zapewniające większą stabilność.
 
Moc: 1000 - 1200 W
Napięcie: 220 - 240 V, 50/60 Hz
Wymiary: 21 x 20 x 16 cm
 

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 0,65 m
Kolor: biały
Objętość: 1 l
Pobór mocy: 1200 W
Waga: 1,38 kg

Numer katalogowy:

 115738
Udostępnij
concept

Ocena

4,0 (24 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt ma 2 pytania

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć