Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Compactor Półka na przyprawy bez wiercenia Bestlock Compactor Półka na przyprawy bez wiercenia Bestlock
  Brakuje Ci w kuchni przestrzeni do przechowywania, ale masz ładne płytki i nie chcesz ryzykować ich uszkodzenia wiertłem lub klejem? A może mieszkasz w wynajętym mieszkaniu i po prostu nie możesz wiercić w ścianach, ale potrzebujesz zarazem więcej miejsca do przechowywania?   W takim razie półka kuchenna Compactor z opatentowanym systemem Bestlock jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Bez użycia kropli kleju, wiertła lub innego narzędzia można ją łatwo przymocować do dowolnej gładkiej, nieporowatej powierzchni. Co więcej, równie łatwo można ją zdjąć i przenieść o kilka centymetrów dalej lub do innego mieszkania w przypadku przeprowadzki.
3,5 7
80

Compactor Półka na przyprawy bez wiercenia Bestlock

Compactor Półka na przyprawy bez wiercenia Bestlock

7 ocena
79,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: czwartek 29. 02. 2024
Uzyskasz 19 Przyjemniaczków

Opis

Brakuje Ci w kuchni przestrzeni do przechowywania, ale masz ładne płytki i nie chcesz ryzykować ich uszkodzenia wiertłem lub klejem? A może mieszkasz w wynajętym mieszkaniu i po prostu nie możesz wiercić w ścianach, ale potrzebujesz zarazem więcej miejsca do przechowywania?
 
W takim razie półka kuchenna Compactor z opatentowanym systemem Bestlock jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Bez użycia kropli kleju, wiertła lub innego narzędzia można ją łatwo przymocować do dowolnej gładkiej, nieporowatej powierzchni. Co więcej, równie łatwo można ją zdjąć i przenieść o kilka centymetrów dalej lub do innego mieszkania w przypadku przeprowadzki.

Specyfikacje

Głębokość: 9,4 cm
Materiał: chrom
Szerokość: 28,5 cm
Waga: 0,46 kg
Wysokość: 13,7 cm

Numer katalogowy:

 120274
Udostępnij
compactor

Ocena

3,5 (7 ocena)
71 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.