Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Compactor Organizer na buty Madison, 60 x 76 x 15 cm Compactor Organizer na buty Madison, 60 x 76 x 15 cm
 Duży organizer na buty Compactor wykonano z włókniny nietkanej w designie Madison. Buty, których akurat nie nosisz, wygodnie przeczekają w nich aż do momentu, kiedy znów nadejdzie ich czas.   Organizer na boty posiada 6 przegródek dla sześciu par butów. Każdy z butów znajduje się w oddzielnej sekcji, a Ty masz pewność, że nie będą się o siebie wzajemnie ocierać. Organizer tekstylny wyposażono w przezroczystą pokrywę, którą można zamknąć na zamek. Zawsze dokładnie widzisz, który z butów znajduje się wewnątrz, nawet, gdy kilka tych organizerów stoi obok siebie. Nie będziesz zatem musiał otwierać każdego. Organizer na buty Compactor oferuje efektywne i proste rozwiązanie, jak przechowywać nienoszone pary butów. Twoje buty będą przechowywane wygodnie i bezpiecznie.
4,0 14
48

Compactor Organizer na buty Madison, 60 x 76 x 15 cm

Compactor Organizer na buty Madison, 60 x 76 x 15 cm

14 ocena
47,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: środa 27. 09. 2023
Uzyskasz 16 Przyjemniaczków

OpisDuży organizer na buty Compactor wykonano z włókniny nietkanej w designie Madison. Buty, których akurat nie nosisz, wygodnie przeczekają w nich aż do momentu, kiedy znów nadejdzie ich czas.
 
Organizer na boty posiada 6 przegródek dla sześciu par butów. Każdy z butów znajduje się w oddzielnej sekcji, a Ty masz pewność, że nie będą się o siebie wzajemnie ocierać. Organizer tekstylny wyposażono w przezroczystą pokrywę, którą można zamknąć na zamek. Zawsze dokładnie widzisz, który z butów znajduje się wewnątrz, nawet, gdy kilka tych organizerów stoi obok siebie. Nie będziesz zatem musiał otwierać każdego. Organizer na buty Compactor oferuje efektywne i proste rozwiązanie, jak przechowywać nienoszone pary butów. Twoje buty będą przechowywane wygodnie i bezpiecznie.

Specyfikacje

Głębokość: 60 cm
Kolor: beżowy
Szerokość: 76 cm
Waga: 0,21 kg
Wysokość: 15 cm

Numer katalogowy:

 118706
Udostępnij
compactor

Ocena

4,0 (14 ocena)
92 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć