Menu
Compactor Organizer na buty Madison, 60 x 76 x 15 cm Compactor Organizer na buty Madison, 60 x 76 x 15 cm
 Duży organizer na buty Compactor wykonano z włókniny nietkanej w designie Madison. Buty, których akurat nie nosisz, wygodnie przeczekają w nich aż do momentu, kiedy znów nadejdzie ich czas.   Organizer na boty posiada 6 przegródek dla sześciu par butów. Każdy z butów znajduje się w oddzielnej sekcji, a Ty masz pewność, że nie będą się o siebie wzajemnie ocierać. Organizer tekstylny wyposażono w przezroczystą pokrywę, którą można zamknąć na zamek. Zawsze dokładnie widzisz, który z butów znajduje się wewnątrz, nawet, gdy kilka tych organizerów stoi obok siebie. Nie będziesz zatem musiał otwierać każdego. Organizer na buty Compactor oferuje efektywne i proste rozwiązanie, jak przechowywać nienoszone pary butów. Twoje buty będą przechowywane wygodnie i bezpiecznie.
4,5 2
45

Compactor Organizer na buty Madison, 60 x 76 x 15 cm

Nowość

Compactor Organizer na buty Madison, 60 x 76 x 15 cm

2 ocena
44,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: czwartek 29. 10. 2020  
Uzyskasz 20 Przyjemniaczków

OpisDuży organizer na buty Compactor wykonano z włókniny nietkanej w designie Madison. Buty, których akurat nie nosisz, wygodnie przeczekają w nich aż do momentu, kiedy znów nadejdzie ich czas.
 
Organizer na boty posiada 6 przegródek dla sześciu par butów. Każdy z butów znajduje się w oddzielnej sekcji, a Ty masz pewność, że nie będą się o siebie wzajemnie ocierać. Organizer tekstylny wyposażono w przezroczystą pokrywę, którą można zamknąć na zamek. Zawsze dokładnie widzisz, który z butów znajduje się wewnątrz, nawet, gdy kilka tych organizerów stoi obok siebie. Nie będziesz zatem musiał otwierać każdego. Organizer na buty Compactor oferuje efektywne i proste rozwiązanie, jak przechowywać nienoszone pary butów. Twoje buty będą przechowywane wygodnie i bezpiecznie.

Głębokość: 60 cm
Kolor: beżowy
Szerokość: 76 cm
Waga: 0,21 kg
Wysokość: 15 cm
 118706
Udostępnij
compactor

Ocena

4,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć