Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Classic world Magnesy transport, 60 elementów Classic world Magnesy transport, 60 elementów
 Tym zestawem magnesów Twoje dzieci będą się bawić w domu i podczas podróży. Składa się z pudełka, posiadającego tło magnetyczne z obrazkiem oceanu oraz elementów, z których należy złożyć pojazdy magnetyczne. Wiernym pomocnikiem Twojego dziecka podczas zabawy będą ilustrowane karty, będące częścią zestawu. Niektóre z nich pokazują, jak złożyć różne pojazdy, a inne, jak nimi kierować. Czy łódź pływa po wodzie? Dokąd jedzie pociąg? Podczas zabawy dzieci będą mogły się bawić, szukając odpowiedzi na te i wiele innych pytań i składając pojazdy w odpowiednim miejscu.   Magnesy przyciągają się względem siebie lub do metalowego przedmiotu, wewnątrz ludzkiego ciała mogą spowodować poważne obrażenia.
5,0 2
52

Classic world Magnesy transport, 60 elementów

Classic world Magnesy transport, 60 elementów

Dostępność: Wyprzedano

OpisTym zestawem magnesów Twoje dzieci będą się bawić w domu i podczas podróży. Składa się z pudełka, posiadającego tło magnetyczne z obrazkiem oceanu oraz elementów, z których należy złożyć pojazdy magnetyczne. Wiernym pomocnikiem Twojego dziecka podczas zabawy będą ilustrowane karty, będące częścią zestawu. Niektóre z nich pokazują, jak złożyć różne pojazdy, a inne, jak nimi kierować. Czy łódź pływa po wodzie? Dokąd jedzie pociąg? Podczas zabawy dzieci będą mogły się bawić, szukając odpowiedzi na te i wiele innych pytań i składając pojazdy w odpowiednim miejscu.
 
Magnesy przyciągają się względem siebie lub do metalowego przedmiotu, wewnątrz ludzkiego ciała mogą spowodować poważne obrażenia.

Specyfikacje

Głębokość: 20,5 cm
Kolor: mix kolorów
Materiał: papier
Szerokość: 27 cm
Waga: 1,17 kg
Wysokość: 5,5 cm
Zalecany wiek od: 3 lat

Numer katalogowy:

 697029
Udostępnij
classicworld

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć