Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Catler KE 8130 Czajnik termiczny Green
Numer katalogowy:
807096Opis
Oszczędzaj czas, energię i środowisko, nie gotując niepotrzebnie litrów wody. Woda pozostaje wystarczająco gorąca na herbatę i kawę przy minimalnym zużyciu energii na ponowne podgrzanie.
Czajnik działa cicho i tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe - ścianki pozostają chłodne nawet podczas gotowania, a dzięki blokadzie pokrywy jego zawartość nie wyleje się po przewróceniu.
Parametry
| Marka: |
Catler
|
| Długość przewodu zasilającego: | 0,7 m |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | turkusowy |
| Materiał: | nierdzewny + tworzywo sztuczne |
| Objętość: | 1,2 l |
| Pobór mocy: | 2400 W |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 24 cm |