Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Butter Kings Rękawica kuchenna Hello pup, 15 x 27 cm, zestaw 2 szt. Butter Kings Rękawica kuchenna Hello pup, 15 x 27 cm, zestaw 2 szt.
  Ładna stylowa rękawica kuchenna z oryginalnym motylem, która pozwoli ci na wygodne gotowanie, chroniąc doskonale twoje dłonie. Z pewnością docenisz również praktyczną pętlę, która pozwoli ci zawiesić rękawicę w dowolnym miejscu w kuchni, by zawsze była pod ręką.   Komplet zawiera 2 rękawice - na prawą i lewą rękę. Motyw i design jest taki sam z obu stron rękawicy.   Zalecamy dopełnienie rękawicy o kolejne dodatki z kolekcji czeskiej marki Butter Kings z takim samym motywem.
0,0 0
70