Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Berlinger Haus Garnek Shiny Black Collection, 24 cm Berlinger Haus Garnek Shiny Black Collection, 24 cm
Wysokiej jakości komplet kuchenny jest niezbędnym wyposażeniem Twojej kuchni. Gotowanie w tym garnku będzie prawdziwą radością. Luksusowe garnki stylowe Berlinger Haus w przystępnej cenie łączą w sobie doskonały wygląd i maksymalną celowość. Unikatowy komplet kuchenny stanie się ozdobą Twojej nowoczesnej kuchni, ciesząc swoją wszechstronnością i innowacyjnością, powłoka marmurowa ponadto wspomaga zdrowe gotowanie z minimalną ilością tłuszczu.Coraz więcej osób kładzie nacisk na oszczędności w ramach energii elektrycznej, płyty indukcyjne przeżywają wielki boom. Marka Berlinger Haus zareagowała na ten trend unikatowym pod względem technologicznym TURBO dnem indukcyjnym, które rozgrzewa garnek o 35% szybciej, a zatem jest energetycznie i czasowo oszczędniejsze. Garnki zatem wspierają Twoje zdrowie oraz środowisko naturalne, nie zawierają żadnych substancji szkodliwych, takich jak PFOA, ołów, czy kadm.Temperatura maksymalna w przypadku wykorzystania w piekarniku to 180°C.
0,0 0
178

Berlinger Haus Garnek Shiny Black Collection, 24 cm

Berlinger Haus Garnek Shiny Black Collection, 24 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisWysokiej jakości komplet kuchenny jest niezbędnym wyposażeniem Twojej kuchni. Gotowanie w tym garnku będzie prawdziwą radością. Luksusowe garnki stylowe Berlinger Haus w przystępnej cenie łączą w sobie doskonały wygląd i maksymalną celowość. Unikatowy komplet kuchenny stanie się ozdobą Twojej nowoczesnej kuchni, ciesząc swoją wszechstronnością i innowacyjnością, powłoka marmurowa ponadto wspomaga zdrowe gotowanie z minimalną ilością tłuszczu.
 
Coraz więcej osób kładzie nacisk na oszczędności w ramach energii elektrycznej, płyty indukcyjne przeżywają wielki boom. Marka Berlinger Haus zareagowała na ten trend unikatowym pod względem technologicznym TURBO dnem indukcyjnym, które rozgrzewa garnek o 35% szybciej, a zatem jest energetycznie i czasowo oszczędniejsze. Garnki zatem wspierają Twoje zdrowie oraz środowisko naturalne, nie zawierają żadnych substancji szkodliwych, takich jak PFOA, ołów, czy kadm.
 
Temperatura maksymalna w przypadku wykorzystania w piekarniku to 180°C.
 

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Kolor: czarny
Materiał: aluminium
Objętość: 4,1 l
Ogrzewanie w piekarniku: tak
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 24 cm
Wysokość: 12 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 123347
Udostępnij
berlingerhaus

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć