Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Berlinger Haus Brytfanna z rusztem z powłoką tytanową Burgundy Metallic Line
Numer katalogowy:
131289Opis
Ta brytfanna z rusztem z kolekcji Burgundy Metallic Line wyróżnia się nieprzywierającą powierzchnią tytanową, odpowiednią do pieczenia z minimalną ilością tłuszczu i bez przypalania. Posiada wyjmowany, nieprzywierający wewnętrzny ruszt i nadaje się do piekarnika do 240°C. Jest łatwa w utrzymaniu.
Równocześnie jest ECOfriendly, nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak Pfoa, ołów lub kadm.
Parametry
| Marka: |
Berlinger Haus
|
| Głębokość: | 32 cm |
| Indukcja: | nie |
| Kolor: | czerwony |
| Materiał: | aluminium |
| Ogrzewanie w piekarniku: | tak |
| Szerokość: | 41,5 cm |
| Wysokość: | 7,7 cm |
| Zmywarka: | nie |