Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

BergHOFF Patelnia WOK z pokrywką GEM, 32 cm BergHOFF Patelnia WOK z pokrywką GEM, 32 cm
 Duża patelnia WOK z pokrywką i powłoką nieprzywierającą belgijskiej marki BergOFF jest unikatowym połączeniem wok i brytfanny, która jest wytrzymała na wysokie temperatury do 240°C w piekarniku. Domeną produktu jest kilkuwarstwowa powłoka nieprzywierająca FERNO GREEN non stick.Powłoka ta jest wysoce nieprzywierająca, dzięki czemu umożliwia gotowanie bez przypalania nawet przy minimalnej ilości tłuszczu, dzięki czemu natomiast jest maksymalnie higieniczna i nadaje się do zdrowego gotowania.    Korpus patelni wok BergHOFF GEM wykonano z odlewanego aluminium,które wyróżnia się doskonałą przewodnością cieplną i dlatego jest jednym z najlepszych materiałów do produkcji naczyń. Bardzo szybko nagrzewa się równomiernie na całej powierzchni, a następnie z łatwością utrzymuje temperaturę podczas gotowania i pieczenia. Jest również bardzo stabilne, zachowuje swój kształt i przede wszystkim nieszkodliwe dla zdrowia. Dwuwarstwowe dno typu sandwichznacznie zwiększa szybkość ogrzewania, zapewniając maksymalną wydajność gotowania. Rączki, które są częścią korpusu patelni zostały odlane z jednego kawałka materiału, nie można ich złamać lub poluzować. Naczynia z kolekcji GEM charakteryzują się silną ścianą i dnem, co gwarantuje wytrzymałość nawet na bardzo wysokie temperatury do 240°C w piekarniku (z pokrywą do 180°C). Pokrywka szklana doskonale przylgnie do krawędzi wok, a jej duży uchwyt stalowy ułatwi manipulację. Wzmacniana krawędź górna podwyższa wytrzymałość na uderzenia i wzmacnia całą konstrukcję.   Dzięki powłoce nieprzywierającej powierzchni patelnia jest bardzo łatwa w czyszczeniu i wystarczy ją przetrzeć serwetką lub wilgotną szmatką.Patelnie GEM otrzymały prestiżową nagrodę Red Dot Design Award Germany 2018.
0,0 0
1079

BergHOFF Patelnia WOK z pokrywką GEM, 32 cm

Darmowa wysyłka
BergHOFF Patelnia WOK z pokrywką GEM, 32 cm BergHOFF Patelnia WOK z pokrywką GEM, 32 cm BergHOFF Patelnia WOK z pokrywką GEM, 32 cm

BergHOFF Patelnia WOK z pokrywką GEM, 32 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisDuża patelnia WOK z pokrywką i powłoką nieprzywierającą belgijskiej marki BergOFF jest unikatowym połączeniem wok i brytfanny, która jest wytrzymała na wysokie temperatury do 240°C w piekarniku. Domeną produktu jest kilkuwarstwowa powłoka nieprzywierająca FERNO GREEN non stick.Powłoka ta jest wysoce nieprzywierająca, dzięki czemu umożliwia gotowanie bez przypalania nawet przy minimalnej ilości tłuszczu, dzięki czemu natomiast jest maksymalnie higieniczna i nadaje się do zdrowego gotowania. 
 
Korpus patelni wok BergHOFF GEM wykonano z odlewanego aluminium,które wyróżnia się doskonałą przewodnością cieplną i dlatego jest jednym z najlepszych materiałów do produkcji naczyń. Bardzo szybko nagrzewa się równomiernie na całej powierzchni, a następnie z łatwością utrzymuje temperaturę podczas gotowania i pieczenia. Jest również bardzo stabilne, zachowuje swój kształt i przede wszystkim nieszkodliwe dla zdrowia. Dwuwarstwowe dno typu sandwichznacznie zwiększa szybkość ogrzewania, zapewniając maksymalną wydajność gotowania. Rączki, które są częścią korpusu patelni zostały odlane z jednego kawałka materiału, nie można ich złamać lub poluzować. Naczynia z kolekcji GEM charakteryzują się silną ścianą i dnem, co gwarantuje wytrzymałość nawet na bardzo wysokie temperatury do 240°C w piekarniku (z pokrywą do 180°C). Pokrywka szklana doskonale przylgnie do krawędzi wok, a jej duży uchwyt stalowy ułatwi manipulację. Wzmacniana krawędź górna podwyższa wytrzymałość na uderzenia i wzmacnia całą konstrukcję.
 
Dzięki powłoce nieprzywierającej powierzchni patelnia jest bardzo łatwa w czyszczeniu i wystarczy ją przetrzeć serwetką lub wilgotną szmatką.
Patelnie GEM otrzymały prestiżową nagrodę Red Dot Design Award Germany 2018.

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Materiał: aluminium + szkło
Objętość: 5,4 l
Ogrzewanie w piekarniku: tak
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 32 cm
Wysokość: 9 cm

Numer katalogowy:

 121222
Udostępnij
berghoff

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć