Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Benco Podkładka samonawadniająca Hydrobox, 40 x 10 cm Benco Podkładka samonawadniająca Hydrobox, 40 x 10 cm
Praktyczna podkładka samonawadniająca, która zapewnia roślinom optymalną ilość wody. Zastosowanie do pelargonii, surfinii i petunii oraz innych kwiatów balkonowych. Podkładka potrafi wchłonąć nawet 8 dcl wody. Tkanina na powierzchni przyjmuje wodę i przekazuje ją do wewnątrz, gdzie jest gromadzona i przechowywana przez superabsorbent. Ten dostarcza wodę do korzeni rośliny. System korzeniowy rośliny za 3 do 6 miesięcy przerośnie podkładkę i kontynuuje wzrost korzeni. Podkładka w żaden sposób nie ogranicza kształtowania się systemu korzeniowego. Eliminuje niedobór i nadmiar wody w glebie oraz wydłuża czas między podlewaniem. Zmniejsza zużycie wody o 50% i zużycie nawozów. Zwiększa powodzenie sadzenia sadzonek i poprawia rozwój systemu korzeniowego. Zastosowanie podkładki przyspiesza również wzrost roślin. Skuteczność działania wynosi 3 lata. Jest łatwa i szybko w zastosowaniu. Materiał nie zawiera szkodliwych związków toksycznych.
3,5 4
26

Benco Podkładka samonawadniająca Hydrobox, 40 x 10 cm

Benco Podkładka samonawadniająca Hydrobox, 40 x 10 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisPraktyczna podkładka samonawadniająca, która zapewnia roślinom optymalną ilość wody. Zastosowanie do pelargonii, surfinii i petunii oraz innych kwiatów balkonowych.
 
Podkładka potrafi wchłonąć nawet 8 dcl wody. Tkanina na powierzchni przyjmuje wodę i przekazuje ją do wewnątrz, gdzie jest gromadzona i przechowywana przez superabsorbent. Ten dostarcza wodę do korzeni rośliny. System korzeniowy rośliny za 3 do 6 miesięcy przerośnie podkładkę i kontynuuje wzrost korzeni. Podkładka w żaden sposób nie ogranicza kształtowania się systemu korzeniowego. Eliminuje niedobór i nadmiar wody w glebie oraz wydłuża czas między podlewaniem. Zmniejsza zużycie wody o 50% i zużycie nawozów.
 
Zwiększa powodzenie sadzenia sadzonek i poprawia rozwój systemu korzeniowego. Zastosowanie podkładki przyspiesza również wzrost roślin.
 
Skuteczność działania wynosi 3 lata. Jest łatwa i szybko w zastosowaniu. Materiał nie zawiera szkodliwych związków toksycznych.

Specyfikacje

Głębokość: 2,5 cm
Kolor: czarny
Szerokość: 10 cm
Wysokość: 40 cm

Numer katalogowy:

 680534
Udostępnij
benco

Ocena

3,5 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć