Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pościel bawełniana Magnolia, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
243932Opis
Pościel bawełniana jest wykonana z wysokiej jakości bawełny, jest przewiewna, przyjemna i delikatna w dotyku. Bawełna jest materiałem naturalnym, dzięki czemu wykonana z niej pościel nadaje się do całorocznego użytku i jest odpowiednia dla alergików. Kolejną zaletą jest trwałość koloru oraz zachowanie kształtu nawet po wielu praniach. Pościel zapinana jest na zatrzaski.
Zestaw zawiera:
1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
Parametry
| Gramatura: | 120 g/m2 |
| Kolor: | różowy |
| Materiał: | 80% bawełna, 20% poliester |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zatrzaski |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 40 °C |