W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Banquet Pojemnik szklany hermetyczny Lina 100 ml, sada 6 szt. Banquet Pojemnik szklany hermetyczny Lina 100 ml, sada 6 szt.
Praktyczny pojemnik szklany z hermetycznym zamykaniem, dzięki któremu przechowywana żywność będzie dłużej świeża i zachowa swój aromat. Pojemnik doskonale nadaje się do suszonych czy konserwowanych przetworów, przechowywania orzechów, suszonych owoców, ziół. Może być wykorzystany do każdego rodzaju żywności. Pojemnik i wieko są wykonane z przezroczystego szkła, wieko posiada uszczelkę silikonową w kolorze pomarańczowym. Produkt jest dostępny w zestawie 6 szt.
4,5 5
36
4Home Kuchnia i jadalnia Przechowywanie żywności Pojemniki i pudełka Pojemniki szklane Banquet Pojemnik szklany hermetyczny Lina 100 ml, sada 6 szt.

Banquet Pojemnik szklany hermetyczny Lina 100 ml, sada 6 szt.

Banquet Pojemnik szklany hermetyczny Lina 100 ml, sada 6 szt.

Dostępność: Wyprzedano

OpisPraktyczny pojemnik szklany z hermetycznym zamykaniem, dzięki któremu przechowywana żywność będzie dłużej świeża i zachowa swój aromat. Pojemnik doskonale nadaje się do suszonych czy konserwowanych przetworów, przechowywania orzechów, suszonych owoców, ziół. Może być wykorzystany do każdego rodzaju żywności. Pojemnik i wieko są wykonane z przezroczystego szkła, wieko posiada uszczelkę silikonową w kolorze pomarańczowym. Produkt jest dostępny w zestawie 6 szt.

Ilość sztuk w zestawie: 6 szt.
Kolor: odcienie pomarańczowego
Kuchenka mikrofalowa: nie
Materiał: szkło
Objętość: 100 ml
Średnica: 6,5 cm
Wysokość: 7,7 cm
Zmywarka: nie
 106651
Udostępnij
banquet

Ocena

4,5 (5 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć