Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Banquet Ekspres do kawy Trisha, 4 filiżanki
Numer katalogowy:
132361Opis
Parametry
| Marka: |
Banquet
|
| Elektryczność: | tak |
| Gaz: | tak |
| Indukcja: | tak |
| Kuchenka mikrofalowa: | nie |
| Materiał: | nierdzewny + szkło |
| Objętość: | 200 ml |
| Szkło ceramiczne: | tak |
| Średnica: | 10 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Zmywarka: | nie |
Ten produkt nie ma żadnych pytań
Co to są Przyjemniaczki?
- Przyjemniaczki stanowią nagrodę za Twoje zakupy
- Przyjemniaczki otrzymasz za kupno produktów
- Podczas kolejnych zakupów możesz wymienić Przyjemniaczki za rabat pieniężny lub prezenty
10 Przyjemniaczków = 1 zł
Dokonuj zakupów zawsze ze zniżką!
Pytania użytkowników do produktu
Mogłoby zainteresować:
4Home Dzbanek do herbaty Tea time Hot&Cool, 650 ml
4Home Zestaw do parzenia kawy przelewowej Dripper, 600 ml
4Home Zestaw do herbaty Tea time Hot&Cool
4Home Czajnik do herbaty Haze Hot&Cool, 1,5 l
4Home French press termiczny Hot&Cool, 600 ml
4Home French press Hot&Cool, 1 l
4Home French press Hot&Cool, 600 ml
4Home Dzbanek nierdzewny do kawy przelewowej, 350 ml
Dzbanek Stanley Stay Hot French Press 1,4 l Hammertone Green
Altom French press do kawy i herbaty 800 ml
Orion Dzbanek French press Czarny, 1 l
Ostatnio oglądane
Tescoma Patelnia Manico Rosso 20 cm, czerwony
Banquet Menażka Store Line 4 elementy, stal nierdzewna
Concept LO7120 Sokowirówka ślimakowa, szary
Baula Starter Kit Ekologiczne tabletki do dezynfekcji z butelką
Outdoor Gear Plecak City CITY, niebieski
Bellatex Poduszka EMA Kawa brązowy, czerwony, 45 x 45 cm
Świeczka w szkle Natural story Rose & White musk
Koc z barankiem Magic white, 150 x 200 cm
Gardenico Skrzynka Florence Stone antracyt, 50 cm
Dostawa na adres
Odbiór w punkcie