Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Baby Mix Elektryczny motocykl dla dzieci Vespa, czerwony
Numer katalogowy:
706231Opis
Pierwsze kroki w przygodę z kultowym stylem! Elektryczny motocykl dla dzieci VESPA marki Baby Mix zapewnia nie tylko zabawę, ale także bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki wymiarom 66,5 x 53 x 52 cm i maksymalnej nośności 25 kg jest idealny dla małych poszukiwaczy przygód. Dzięki akumulatorowi 6 V 4,5 Ah i mocy 30 W zapewnia wystarczającą moc do beztroskich przejażdżek. Skórzane siedzisko zapewnia wygodę, a boczne kółka stabilność podczas nauki. Sterowanie odbywa się poprzez naciśnięcie pedału nożnego.
Ponadto ta dziecięca Vespa zapewnia jeszcze więcej zabawy! Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi muzyki Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się rytmicznymi melodiami podczas jazdy, co dodaje przygodzie dodatkowego wymiaru. Świecące przednie światła LED nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale także nadają pojazdowi autentyczny wygląd Vespa. Przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Parametry techniczne:
wymiary: 66,5 x 38 x 52 cm
maksymalna nośność: 25 kg
moc: 30 W
bateria: 6 V 4,5 Ah
maksymalny czas pracy: 2 godziny
waga: 6 kg
materiał: plastik, metal
maksymalna prędkość: 4 km/h
Dostępne kolory:
czerwony
biały
Parametry
| Marka: |
Baby Mix
|
| Długość: | 66,5 cm |
| Kolor: | czerwony |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Nośność: | 25 kg |
| Szerokość: | 38 cm |
| Waga: | 6 kg |
| Wysokość: | 52 cm |
| Zalecany wiek od: | 3 lat |