Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

AKAI CS6 SHINE Przeonośny głośnik, BT, ambient. światło AKAI CS6 SHINE Przeonośny głośnik, BT, ambient. światło
 Akai CS6 Shine to przenośny głośnik, dzięki któremu możesz słuchać ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś. Posiada baterię litową o pojemności 2200 mA, która jest w stanie zapewnić odtwarzanie muzyki przez ponad 8 godzin na jednym ładowaniu. Głośnik stanie się również nowoczesną ozdobą mieszkania, ponieważ posiada oświetlenie LED w 7 różnych kolorach (biały, różowy, zielony, niebieski, cytrynowy, błękitny, fioletowy), które zmienia się i jest regulowane w zależności od rytmu utworu. W zależności od oświetlenia otoczenia, istnieje możliwość dostosowania jasności wg własnych preferencji. Głośnik można łatwo przenosić za uchwyt ze skóry PU, jeśli chcesz oświetlić otoczenie w innej przestrzeni. Ponadto posiada port Aux-In z możliwością odtwarzania muzyki z różnych urządzeń, takich jak laptop, telefon komórkowy itp. oraz funkcję AWS z 2 jednostkami wyjścia stereo.
0,0 0
304

AKAI CS6 SHINE Przeonośny głośnik, BT, ambient. światło

AKAI CS6 SHINE Przeonośny głośnik, BT, ambient. światło

303,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 303,99 zł
Dostępność: Na zamówienie
Uzyskasz 127 Przyjemniaczków

OpisAkai CS6 Shine to przenośny głośnik, dzięki któremu możesz słuchać ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś. Posiada baterię litową o pojemności 2200 mA, która jest w stanie zapewnić odtwarzanie muzyki przez ponad 8 godzin na jednym ładowaniu. Głośnik stanie się również nowoczesną ozdobą mieszkania, ponieważ posiada oświetlenie LED w 7 różnych kolorach (biały, różowy, zielony, niebieski, cytrynowy, błękitny, fioletowy), które zmienia się i jest regulowane w zależności od rytmu utworu.

W zależności od oświetlenia otoczenia, istnieje możliwość dostosowania jasności wg własnych preferencji. Głośnik można łatwo przenosić za uchwyt ze skóry PU, jeśli chcesz oświetlić otoczenie w innej przestrzeni. Ponadto posiada port Aux-In z możliwością odtwarzania muzyki z różnych urządzeń, takich jak laptop, telefon komórkowy itp. oraz funkcję AWS z 2 jednostkami wyjścia stereo.

Specyfikacje

Kolor: biały
Moc: 5 W
Średnica: 20 cm
Waga: 0,83 kg
Wysokość: 16,3 cm

Numer katalogowy:

 805842
Udostępnij
akai

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć