Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
4Home Pościel bawełniana Hummingbird, 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
Numer katalogowy:
232758Opis
Delikatna pościel bawełniana w kolibry przywołuje doskonałe samopoczucie niczym relaks na kwitnącej wiosennej łące. Połączenie delikatnych pastelowych kolorów, romantycznego kwiatowego wzoru i kropek idealnie nadaje się do dopracowania harmonijnej atmosfery w sypialni i wyczarowania najbardziej kolorowych snów.
Pościel jest dwustronna - z jednej strony znajdują się kwiaty i kolibry na białym tle, druga strona jest jasnofioletowa w groszki. Możesz więc dowolnie je łączyć i codziennie zmieniać wystrój łóżka. Dla maksymalnego komfortu pościel posiada praktyczny zamek.
Zestaw zawiera:
· 1 poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm
· 1 poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
Parametry
| Marka: |
4Home
|
| Kolor: | fioletowy |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry: | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 80 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |