Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Zegar ścienny Lawenda HLC15523K Zegar ścienny Lawenda HLC15523K
Stylowy zegar drewniany do każdego wnętrza. Przyjemnie zaskoczy dużymi i dobrze widocznymi cyframi. Charakteryzuje się cichą pracą bez głośnego tykania. Średnica zegara wynosi 34 cm. Zasilanie 1 baterią AA.Rozmiar zegara, ładne wykonanie oraz dobre opakowanie widoczne są na drugim zdjęciu.Uwaga: zdjęcie ma charakter wyłącznie informacyjny, aby można było łatwiej wyobrazić sobie kształt i wielkość zegara w rzeczywistości. Motyw zegara na tym zdjęciu różni się od oferowanego motywu.
4,0 2
30

Zegar ścienny Lawenda HLC15523K

Zegar ścienny Lawenda HLC15523K

Dostępność: Wyprzedano

OpisStylowy zegar drewniany do każdego wnętrza. Przyjemnie zaskoczy dużymi i dobrze widocznymi cyframi. Charakteryzuje się cichą pracą bez głośnego tykania. Średnica zegara wynosi 34 cm. Zasilanie 1 baterią AA.
 
Rozmiar zegara, ładne wykonanie oraz dobre opakowanie widoczne są na drugim zdjęciu.
Uwaga: zdjęcie ma charakter wyłącznie informacyjny, aby można było łatwiej wyobrazić sobie kształt i wielkość zegara w rzeczywistości. Motyw zegara na tym zdjęciu różni się od oferowanego motywu.

Specyfikacje

Materiał: drewno
Średnica: 34 cm

Numer katalogowy:

 595465
Udostępnij

Ocena

4,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć