Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Wymienna główka Philips Sonicare Premium Gum CareStandard HX9052/17, 2 szt. Wymienna główka Philips Sonicare Premium Gum CareStandard HX9052/17, 2 szt.
Zdrowe zęby zaczynają się od zdrowych dziąseł. Proszę o nie zadbać dzięki główce szczoteczki G3 Premium Gum Care. Miękkie i elastyczne krawędzie, które pomagają dopasować się do kształtu dziąseł, zapewniając 2x większą powierzchnię kontaktu w celu wysokiej jakości usuwania płytki nazębnej wzdłuż linii dziąseł.Główka szczoteczki idealnie pasuje do każdej szczoteczki Philips Sonicare, z wyjątkiem modeli Philips One i Essence. Wymiana i czyszczenie są proste dzięki łatwemu dopasowaniu. Wszystkie główki Philips Sonicare są bezpieczne i delikatne dla zębów i dziąseł. Główki są dokładnie testowane, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się wyjątkową wydajnością i trwałością przy każdym czyszczeniu.Zaokrąglony profil główki szczoteczki maksymalizuje kontakt włosia z dziąsłami. Dzięki temu dziąsła są do 7 razy zdrowsze w porównaniu ze zwykłą szczoteczką i mogą stać się solidną podstawą dla zębów. Zwiększa to wydajność soniczną, która zapewnia głębsze czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki elastycznej konstrukcji szczoteczka usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka do zębów.Po trzech miesiącach użytkowania główka traci skuteczność, ale dzięki BrushSync ostrzeże Państwa, zanim to nastąpi. Inteligentna szczoteczka do zębów śledzi, jak często i z jaką siłą szczotkują Państwo zęby i ostrzega, kiedy należy wymienić główkę. Nie mają Państwo inteligentnej szczoteczki Philips Sonicare? Proszę podążać za niebieskimi nitkami. Gdy staną się białe, nadszedł czas na wymianę główki.Aby pomóc nam wszystkim wspólnie zmniejszyć nasz ślad ekologiczny, 75% plastiku w główce szczoteczki do zębów jest pochodzenia biologicznego, a wszystkie nasze główki w 100% nadają się do recyklingu.
0,0 0
121