Menu
Woody Gra Wież Sammy, 52 elementy Woody Gra Wież Sammy, 52 elementy
 Ta interesująca gra zapewni zabawę dla całej rodziny. Zawodnicy rzucają kostką i w każdej rundzie stopniowo wyciągają z wieży kamienie ze zwierzątkiem, które wskazała im kostka. Kamień, który wyciągną, muszą położyć na szczycie wieży w taki sposób, by nie spadła.   Trudniejszy wariant gry to taki, w którym zawodnicy wyciągają z wieży kamienie wg obrazków na kartach. Karty wybierają z kupki, która leży na środku stołu. Na kartach znajdują się nie tylko obrazki danych zwierząt, ale również ich kształty lub obrazki pożywienia, które dane zwierze je. Zawodnik musi zastanowić się, który z kamieni musi wyciągnąć.
0,0 0
54

Woody Gra Wież Sammy, 52 elementy

Nowość

Woody Gra Wież Sammy, 52 elementy

Dostępność: Wyprzedano

OpisTa interesująca gra zapewni zabawę dla całej rodziny. Zawodnicy rzucają kostką i w każdej rundzie stopniowo wyciągają z wieży kamienie ze zwierzątkiem, które wskazała im kostka. Kamień, który wyciągną, muszą położyć na szczycie wieży w taki sposób, by nie spadła.
 
Trudniejszy wariant gry to taki, w którym zawodnicy wyciągają z wieży kamienie wg obrazków na kartach. Karty wybierają z kupki, która leży na środku stołu. Na kartach znajdują się nie tylko obrazki danych zwierząt, ale również ich kształty lub obrazki pożywienia, które dane zwierze je. Zawodnik musi zastanowić się, który z kamieni musi wyciągnąć.

Szerokość: 7,5 cm
Wysokość: 23 cm
Zalecany wiek od: 4 lat
 690514
Udostępnij
woody

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć